Вітаємо колектив НКСІУ з 25-ю річницею діяльності!

6 Квітня 2017
Друкувати цю новину

Великий загал Національної асамблеї людей з інвалідністю України щиро вітає свої колег з Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України (НКСІУ) з 25-ою річницею діяльності!

За ці роки українські спортсмени з інвалідністю з дебютантів перетворилися у визнаних лідерів міжнародного спортивного співтовариства світового паралімпійського та дефлімпійського рухів. Десятки тисяч людей з інвалідністю та більш ніж 20 тисяч дітей шкільного віку відвідують фізкультурно-реабілітаційні групи та спортивні секції з 27 видів спорту. А також 250 чемпіонатів, першостей та кубків серед осіб з інвалідністю з ураженнями зору, слуху, опорно-рухового апарату та інтелекту. Паралімпійський рух в Україні представлений більш ніж 7000 спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та інтелектуальними порушеннями. В Україні розвивається 33 види спорту для людей з інвалідністю, з них 19 – включених в паралімпійську програму.

Тільки за минулий, 2016 рік, спортсменами з інвалідністю завойовано 642 медалі, з яких 268 золотих, 190 срібних та 184 бронзових нагород.  У тім числі – з паралімпійських видів спорту – 469 медалі, 196 золотих, 136 срібних та 137 бронзових нагород.

Найбільше спортивне досягнення 2016 року: Паралімпійські ігри в Ріо, де наші спортсмени вибороли 117 високих нагород, серед яких 41 золота, 37 срібних та 39 бронзових нагород та 3 місце в світі.

Ці досягнення переконливо свідчать, що Національний комітет спорту осіб з інвалідністю України достойно зустрічає своє двадцятип’ятиріччя з гордістю оглядаючись на минуле, цінуючи нинішнє і з оптимізмом дивлячись у майбутнє.

Ми вдячні колективу та членам НКСІУ за багаторічну плідну співпрацю! Пишаємося Вами та горді тим, що ми одна велика команда!

У цей знаменний день щиро бажаємо всьому колективу НКСІУ міцного здоров’я, олімпійського спокою, творчої наснаги та спортивних перемог на благо рідної України.

З глибокою повагою

Генеральний Секретар                                                                     Вікторія Назаренко

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар