Вітання В.Сушкевича колективу Товариства «Зелений хрест» з 20 річницею діяльності

10 Березня 2015 Друкувати цю новину

buket_44Шановні колеги, друзі!

Від імені Всеукраїнського громадського об’єднання „Національна Асамблея осіб з інвалідністю України” і особисто від себе щиро вітаю колектив Товариства «Зелений хрест» з 20 річницею діяльності!

Ваша невтомна щоденна праця є вкрай важливою та необхідною, адже вона безпосередньо пов’язана з турботою, милосердям та допомогою тим хто потребує особливої уваги та підтримки.

А найвищою оцінкою Ваших зусиль є людська вдячність тих, кому Ви щоденно допомагаєте долати життєві труднощі, додаєте впевненості та оптимізму.

Нехай глибоке усвідомлення важливості Вашої місії зробить ще більш плідною та натхненною Вашу працю, а кожен день буде сповнений теплом людської вдячності.

Вітаючи з цим днем, від усього серця зичу, шановні колеги, невичерпної енергії, вічної молодості душі, творчого натхнення.  Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, у справах – підтримка, на серці – легко і сонячно від людської вдячності!

З великою повагою

Голова Національної
Асамблеї осіб з інвалідністю України В. Сушкевич

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.