Виплата державної соціальної допомоги з 1 січня 2012 року

16 Січня 2012
Друкувати цю новину

Державна служба з питань осіб з інвалідністю та ветеранів, у зв'язку із зверненнями, які надходять від всеукраїнських громадських організацій осіб з інвалідністю, інформує, що людини з інвалідністюм І групи, яким не встановлена підгрупа А або Б, з 01.01.2012 року виплата державної соціальної допомоги буде проводитись у розмірах, передбачених чинним законодавством для осіб з інвалідністю підгрупи Б.

Відповідно до статті 3 Закону України «Про державну соціальну допомогу людини з інвалідністюм з дитинства та дітям-людини з інвалідністюм» (далі - Закон України), в редакції яка діє з 1 січня 2012 року, людини з інвалідністюм з дитинства І групи встановлюється надбавка на догляд за ними в розмірі:

  • людини з інвалідністюм з дитинства, віднесеним до підгрупи А І групи, - 75 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність;
  • людини з інвалідністюм з дитинства, віднесеним до підгрупи Б І групи, - 50 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Згідно з раніше діючою редакцією Закону України (чинною до 1 січня 2012 року) людини з інвалідністюм з дитинства І групи встановлюється надбавка на догляд за ними в розмірі 50 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Таким чином розмір надбавки для осіб з інвалідністю І групи, яким після 01.01.2012 може бути встановлена підгрупа А, до її встановлення, буде незмінним та дорівнюватиме 50 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Після встановлення підгрупи А зазначеним особам розмір надбавки буде збільшено

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар