Відгук учасниці семінару. Чернівці. 5- 7 листопада 2018 року

Відгук учасниці семінару. Чернівці. 5- 7 листопада 2018 року
12 Листопада 2018
Друкувати цю новину

Чарівна, мудра, мужня, сильна,спокійна, врівноважена жінка – це слова, які характеризують ініціатора та  менеджера заходу, якій відбувся в Чернівцях в конференц-залі готелю Буковина.

Практичний семінар «Сприяння реалізації прав жінок з інвалідністю на особистий зріст та творчий розвиток» – це великий шматок позитивного настрою, джерело корисної та потрібної інформації, неоціненний досвід, спілкування та обмін враженнями, нові знайомства, слушні поради, що дуже потрібні в житті.

Прислів’я «Зустрічають по одягу, а по уму випроводжають» ніхто не скасовував.

Якщо ти людина з інвалідністю, то твій зовнішній вигляд та вміння спілкуватися це твоя фішка. Така людина завжди мусить бути на крок вище за здорових.

Три дні практичного семінару були дуже цікавими. Усі ми отримали новий досвід.

На заході були представники місцевої влади, але після вітального слова та короткого спілкування з учасниками семінару вони пішли на апаратну нараду, яку чомусь запланували саме на цей день. Зате нікуди не поспішала голова Громадської організації жінок з інвалідністю «Лідер» Валентина Добридіна, яка вже 5 років поспіль проводить такий потрібний для нас практичний семінар не шкодуючи ні сили, ні часу й робить так як для себе особисто. П’ять років не пройшли даремно. Валентина має власну команду людей, які їй допомагають.

Люди з інвалідністю часто не можуть вийти з дому, бо відсутня архітектурна доступність, а тут все – і транспорт, і оплачене проживання в готелі, і безкоштовні послуги перукаря візажиста, офіціанти ресторану «Чернівці».

Нас вчили доглядати за волоссям, шкірою, читали лекцію про здорове харчування, вчили одягатися гарно, стильно та модно, вирішувати психологічні проблеми і просто вміти створити собі позитивне мислення та гарний настрій.

Національна Асамблея  людей з інвалідністю України та Чернівецька обласна організація людей з інвалідністю «Лідер» роблять велику корисну та добру справу.

Велике спасибі всім тим,  хто долучився до організації та проведення практичного семінару, який пройшов у Чернівцях 5- 7 листопада 2018 року.

Хай бог дає вам здоров’я та натхнення на реалізацію нових ідей та задумів, які дуже потрібні нам – людям з інвалідністю.

 

Учасниця семінару Галина Гродецька

  Категорія: