Відбулось засідання вищого керівного органу НАІУ – Генеральна Асамблея

Відбулось засідання вищого керівного органу НАІУ – Генеральна Асамблея
7 Грудня 2015
Друкувати цю новину

З 1 по 2 грудня 2015 року у м. Київ в готелі «Верховина» відбулось чергове засідання вищого керівного органу НАІУ – Генеральна Асамблея. На заході були присутні представники близько 109 громадських організацій людей з інвалідністю – члени та партнери НАІУ, а також регіональні представники організації.

Учасники Генеральної Асамблеї  підвели підсумки діяльності щодо участі у формуванні та реалізації державної політики щодо соціального захисту та забезпечення прав осіб з інвалідністю за період: 2014 рік – перше півріччя 2015 року, презентували результати діяльності всеукраїнських програм та проєктів, представили стратегічні напрямки діяльності на 2016 рік, а також презентували кращі практики діяльності всеукраїнських та обласних громадських організацій – членів НАІУ щодо реалізації Конвенції ООН про права людей з інвалідністю у 2015 року.

Під час засідання було прийнято рішення про прийняття нових членів до лав НАІУ.

Новими членами стали:

  1. Всеукраїнська асоціація «Астом-Україна», м. Львів, голова – Росоловський Петро Іванович;
  2. Громадська організація «Правозахисна організація «Права людини», м. Київ, голова правління – Дроботун Віталій Михайлович;
  3. Черкаська обласна громадська організація стомованих хворих «Життя без бар’єрів», голова – Валяєва Леся Вікторівна;
  4. Громадська молодіжна організація осіб з інвалідністю «Дніпропетровська молодіжна ліга», голова – Ткачов Олег Григорович.

Також, було прийнято рішення про виключення зі складу НАІУ двох громадських організацій у зв’язку з припиненням їх діяльності за рішенням суду:

  1. Житомирське обласне громадське об’єднання осіб з інвалідністю Чорнобиля «Віра», м. Житомир, голова – Кулаківський Володимир Васильович;
  2. Київська міська організація осіб з інвалідністю війни «Малолітні жертви війни», м. Київ, голова – Побережний Іван Федорович.

Прес-служба НАІУ

  Категорія: