Відбулось засідання Технічної ради Державного агентства автомобільних доріг України

Відбулось засідання Технічної ради Державного агентства автомобільних доріг України
15 Жовтня 2020
Друкувати цю новину

15 жовтня 2020 року в режимі онлайн конференції на платформі Zoom за участі представника НАІУ відбулось чергове засідання Технічної ради Державного агентства автомобільних доріг України.

Технічна рада розглянула проєктні рішення по об’єкту будівництва автомобільної дороги загального користування державного значення М-28 Одеса – Южний – /М-14/ з під’їздами (під’їзд до Одеського морського порту), а також проєктні рішення по об’єкту капітального ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-16 Одеса – Кучурган   (на м. Кишинів).

Від НАІУ до складу Технічної ради  увійшов Олег Полозюк.

Нагадаємо, що Технічна рада Державного агентства автомобільних доріг України є постійно діючим дорадчим органом, який утворюється з метою розгляду проєктних та технічних пропозицій щодо визначення основних напрямів у формуванні та забезпеченні реалізації державної політики у сфері проєктування, будівництва, реконструкції, ремонтів та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування, мостових споруд на них та інших об’єктів дорожнього господарства, обговорення найважливіших програм та проблем, а також рекомендацій щодо використання та впровадження новітніх досягнень вітчизняної та зарубіжної науки у сфері інженерно-транспортної інфраструктури.

 

Участь у засіданні  взято в рамках реалізації Всеукраїнського проєкту НАІУ «Участь в процесах прийняття рішень: НІЧОГО ДЛЯ НАС БЕЗ НАС»

  Категорія: