Вчимося виставляти вітрила бізнесу

26 Травня 2016
Друкувати цю новину

Три травневих теплих дні на Вінниччині навчались економічним премудростям та умінням відкривати власну справу учасники бізнес-тренінгу з соціального підприємництва «Започаткування власної справи: теоретичні основи та практичні аспекти».

Вчимося виставляти вітрила бізнесу

Люди з інвалідністю, батьки що опікуються дітьми з інвалідністю, внутрішньо переміщенні особи з інвалідністю зі Сходу України мали можливість вчитися залагоджувати свої економічні проблеми – розвивати свою власну справу. 20 людей які зустрілись на цьому тренінгу мали можливість здобути не лише нові знання, поділитись своїм досвідом, а й знайшли друзів і отримали нові корисні знайомства. Ведучий тренер Катерина Федотова – фахівець Дніпропетровського обласного центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості подбала про те, що кожен день був насичений необхідною та цікавою інформацією. Важливо було те, що учасники семінару отримували не тільки теоретичні знання, а й аналізували практичні випадки. Серед учасників семінару були люди які мали досвід приватного підприємництва та ті знання, які їм дав семінар, зможуть зміцнити їх справу та дати їм можливість розвиватись далі.

Атмосфера доброзичливості, гостинності та турботи, яка панувала на семінарі, піднімала настрій та впевненість учасників у майбутньому. Завдяки організаторам тренінгу учасники з Вінницької області дізнались про можливість, через організацію Червоного хреста, отримати ваучери в розмірі 1000 грн. на продукти харчування. Хоча учасники семінару мали певні порушення фізичного чи сенсорного характеру, але дбайливе відношення господарів – зустріч на вокзалі, супровід та розселення в комфортабельному готелі, екскурсія на світломузичний фонтан «Рошен», дали змогу учасникам відчути на собі, що м. Вінниця – зручне для всіх.

Всі учасники семінару отримали сертифікати та надію про те, що тепер вони зможуть покращити матеріальний достаток своєї сім’ї, завдяки підтримці Міжнародного проєкту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної, фізичної реабілітації» який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID.

Національна Асамблея осіб з інвалідністю України  – організатор семінару висловлює подяку всім учасникам за високу оцінку її діяльності  та сподіваємось, що їх участь в тренінгу спонукає до написання міні-гранів та розвитку своєї справи, адже важливо плести не так, як вітер дме, а так як поставити вітрила!

 

Регіональний представник НАІУ у Вінницькій області

 Світлана Демко

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар