15 травня 2017 року. В Ужгороді відбудеться ініціативна зустріч по створенню Закарпатської платформи «Батьки за раннє втручання в Україні»

15 травня 2017 року. В Ужгороді відбудеться ініціативна зустріч по створенню Закарпатської  платформи «Батьки за раннє втручання в Україні»
12 Травня 2017
Друкувати цю новину

15 травня 2017 року у місті Ужгороді відбудеться ініціативна зустріч по створенню Закарпатської платформи Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні».

Захід організовано в рамках проєктів «Підтримка батьків дітей з інвалідністю задля їх ефективного партнерства в розробці раннього втручання в Східній Україні» та «Підсилення спроможності громадських організацій, що керуються батьками, підтримувати здійснення реформ, спрямованих на права та потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні», що фінансуються Європейським Союзом та Урядом Німеччини, і виконуються за підтримки ЮНІСЕФ. Проєкти є частиною Програми «Батьки за раннє втручання в Україні», що впроваджується Міжнародною громадською організацією HealthProm (Лондон), Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України (НАІУ) та Благодійним фондом «Інститут раннього втручання» (Харків).

Запрошуємо журналістів взяти участь:

Що?    Ініціативна зустріч по створенню Закарпатської платформи Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні».

Коли? 15 травня 2017 р., 10:00

Де? МСРЦ “Дорога життя”,  м. Ужгород, вул. 8 Березня, 46/В

Учасники:

 – Олена Скрипко – координатор Програми «Батьки за раннє втручання в Україні»,

– Вікторія Пірогова – координатор напряму «Підтримка батьківської адвокації» Програми, мати дитини з особливими потребами,

До участі в заході запрошені батьки дітей з інвалідністю та/або особливостями розвитку, представники батьківських НДО, співробітники представництв ЮНІСЕФ та Європейського Союзу в Україні тощо.

Контакти для бажаючих взяти участь у заході: т. 0509569344 Оксана Кривка

e-mail: oksana_krivka@mail.ru

Контакти для ЗМІ: т. 050328578 Олег Трачук rvu.parents@gmail.com.

Довідкова інформація:

Захід пройде у рамках діяльності Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні». Цю платформу створено як основу для участі недержавних організацій у формуванні державної політики раннього втручання в Україні

  Категорія: