В.Сушкевич провів зустріч з лідерами всеукраїнських та регіональних громадських організацій, які опікуються питаннями людей з інвалідністю

В.Сушкевич провів зустріч з лідерами всеукраїнських та регіональних громадських організацій, які опікуються питаннями людей з інвалідністю
16 Листопада 2015
Друкувати цю новину

Під головуванням Уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю В. Сушкевича 12 листопада 2015 року в приміщенні Адміністрації Президента України відбулася квартальна зустріч з лідерами всеукраїнських та регіональних громадських організацій, які опікуються питаннями людей з інвалідністю.

Під час цього заходу було обговорено проблеми захисту прав і законних інтересів людей з інвалідністю в контексті Заключних зауважень стосовно первинного звіту України Комітету ООН з прав людей з інвалідністю, а також питання підготовки до відзначення 3 грудня 2015 року Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Крім того, до представників громадянського суспільства було доведено інформацію про вирішення Уповноваженим Президента України з прав людей з інвалідністю низки питань, пов’язаних із забезпеченням прав людей з інвалідністю співпрацею з міністерствами і відомствами з вирішення зазначених питань, а також про нагальні проблеми, які потребують першочергового врегулювання Урядом і відповідними міністерствами.

Водночас представники громадянського суспільства озвучили своє бачення стану справ у цій сфері та внесли пропозиції щодо можливих шляхів вирішення актуальних проблем, з якими доводиться стикатися людям з інвалідністю в усіх сферах їх життєдіяльності. Також учасники зустрічі висловили побажання щодо доведення В. Сушкевичем їх позиції до відома Глави держави у зв’язку з відзначенням Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Офіційний сайт Президента України

  Категорія: