Всеукраїнський форум щодо активізації руху батьків, які виховують дітей з інвалідністю

30 Червня 2015 Друкувати цю новину

3455555ВГО «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» (НАІУ) та Вінницька обласна громадська організація «Асоціація захисту та допомоги людини з інвалідністюм «Відкриті серця» проводить Всеукраїнський форум щодо підвищення спроможності батьківських об'єднань у представленні інтересів дітей та молоді з інвалідністю, який відбудеться 22-25 липня 2015 року в м. Вінниця в рамках реалізації Всеукраїнської програми НАІУ «Сприяння розвитку громадського руху жінок-осіб з інвалідністю та батьків, які виховують дітей-осіб з інвалідністю».

Під час заходу учасники розглянуть шляхи та засоби активізації загально-національного громадського руху батьків, які виховують дітей з інвалідністю в Україні, обговорять ситуацію щодо узгодження та консолідації дій, спрямованих на соціальну адаптацію родин та їх інтеграцію у суспільне життя.

До участі у заході запрошено: лідерів громадських організацій та неформальних груп батьків дітей з інвалідністю України; активних батьків дітей з різними видами інвалідності зі всіх регіонів України; дітей та молодь з інвалідністю (організатори надають право батькам прибути на форум разом з дітьми в разі такої потреби); а також фахівців та волонтерів (для організації дозвілля та денної зайнятості для дітей, на час перебування батьків на форумі).

Кількість учасників даного заходу обмежена, тому організатори залишають за собою право відбору учасників на підставі надісланих анкет.

В разі зацікавленості взяти участь у навчанні, просимо заповнити та направити анкету-заявку (завантажити) не пізніше 15:00 год., 10 липня 2015 року на електронну адресу: fotina_1711@i.ua

   За додатковою інформацією звертайтесь в м. Вінниця :

  • Головко Наталя Олександрівна (щодо організації заходу) – (097) 230-20-01;
  • Іващенко Світлана Іванівна (щодо зустрічі та поселення учасників) – (098)225-62-53; (0432) 509-145.

Про підтвердження участі Вас буде повідомлено.

Місце проведення заходу: м. Вінниця, вул. Медведєва, 7а (готель «Добродій»), 380 (432) 66-13-58.

Прес-служба НАІУ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.