В Києві розпочався Всеукраїнський форум «Здоров’я жінки та його небезпека»

21 Жовтня 2016 Друкувати цю новину

Національна Асамблея осіб з інвалідністю України (НАІУ) спільно з ВГООІ «Разом проти раку» за участю КМГО «Амазонки» та інших регіональних організацій, за підтримки Міністерства соціальної політики України, 20-22 жовтня 2016 року проводять Всеукраїнський форум «Здоров’я жінки та його небезпека».

В Києві розпочався Всеукраїнський форум «Здоров’я жінки та його небезпека»

Форум присвячено Всесвітньому місячнику боротьби з онкозахворюваннями, його мета - привернути увагу громадськості до проблем профілактики онкозахворювань, зокрема, захворювання молочної залози. Указом Президента України від 17 січня 2005 року, з метою активізації діяльності із запобігання виникненню і поширенню захворювань на рак молочної залози, привернення уваги суспільства до цієї проблеми, було установлено Всеукраїнський день боротьби з захворюванням на рак молочної залози, який проводиться щорічно 20 жовтня.

Традиційно захід почався сумно – з хвилини вшанування усіх жінок, які в русі всіх активістів громадських організацій осіб з інвалідністю України проти раку молочної залози залишились хіба душею – на жаль, померли від цієї страшної хвороби.

В Києві розпочався Всеукраїнський форум «Здоров’я жінки та його небезпека»

За словами Валерія Сушкевича, справедливо сумно... Адже ЩОРОКУ в країні реєструється майже 16 тис осіб, хворих на рак молочної залози. І щонайбільш тривожить – зростання темпів захворювання жінок на рак молочної залози.

На форум запрошені жінки, які перенесли операцію з приводу РМЗ, працівники охорони здоров'я, лідери груп підтримки, волонтери, представники громадських організацій.

В Києві розпочався Всеукраїнський форум «Здоров’я жінки та його небезпека»

Інтенсивність росту захворюваності на рак молочної залози за останні 10 років збільшилась у 2 рази і набуває випереджаючих темпів порівняно з ростом захворюваності на інші форми злоякісних новоутворень. Щорічний приріст захворюваності на РМЗ в середньому по Україні становить 3,5%, найбільший приріст у Києві та великих містах - до 5,5%.

Традиційно Форум розпочався Службою в Михайлівському Соборі (молебень за здравіє)

Також було проведено ряд акцій покликаних нагадати жінкам про важливість в своєчасній діагностиці і профілактиці РМЗ і надихнути жінок на турботу про власне здоров'я. Учасники акції взяли участь у Благодійній акції PinkParty (FitCurves), мали можливість попрацювати з кваліфікованими тренерами-психологами (Смак життя).

Ми вдячні, передусім Національній Асамблеї осіб з інвалідністю України і Міністерству соціальної політики за можливість провести Всеукраїнський Форум. Ми вдячні за участь у Фрумі: лікарям, представникам протезних підприємств "Ортес", "Аніта-в Україні", "Пофам-Україна", "Рош Україна","Чойс", "Онкопортал". Під час Форуму жінки мали можливість обмінятись досвідом і задати питання. Ми вдячні усім, хто упродовж багатьох років підтримує діяльність нашої організації і співпрацює з нами.

- ВГООІ «Разом проти раку»

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.