В Бердянську відбувся навчально-інформаційний тренінг «Стратегічне планування діяльності ГОІ. Підвищення спроможності та забезпечення життєздатності»

7 Липня 2016 Друкувати цю новину

З 27 по 29 червня 2016 р. в м. Бердянськ на базі Запорізького обласного центру професійної реабілітації осіб з інвалідністю Національна Асамблея осіб з інвалідністю України спільно з ГО «Запорізький обласний конгрес осіб з інвалідністю» провели навчально-інформаційний тренінг «Стратегічне планування діяльності ГОІ. Підвищення спроможності та забезпечення життєздатності».

В Бердянську відбувся навчально-інформаційний тренінг «Стратегічне планування діяльності ГОІ. Підвищення спроможності та забезпечення життєздатності»

У заході взяли участь громадські організації людей з інвалідністю з різних областей України, а також представники Департаменту соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації; Запорізького обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю; Запорізького обласного центру професійної реабілітації осіб з інвалідністю та Обласної координаційної ради громадських об‘єднань та організацій по роботі з громадянами, які потребують соціальної підтримки.

Під час заходу учасники отримали знання щодо сутності стратегічного планування та його ролі в управлінні організацією. Здобули практичні навички з розробки стратегічних планів програмної діяльності організації громадянського суспільства та її розвитку. Обговорили актуальні проблеми стратегічного планування, спрямованого на забезпечення розвитку організації, як суб'єкта ринку з надання соціальних послуг, вибору стратегічних орієнтирів і перспектив їхнього розвитку; ознайомилися з досвідом впровадження проєкту «Соціальне замовлення» за участі Департаменту соціального захисту населення Запорізької ОДА. Також мали можливість обмінятися досвідом реалізації проєктів громадських організацій людей з інвалідністю з різних областей України.

Захід відбувся в рамках всеукраїнської програми НАІУ «Школа соціально-політичного лідерства для керівників та спеціалістів громадських організацій осіб з інвалідністю-членів НАІУ».

Дякуємо керівництву та колективу Запорізького обласного центру професійної реабілітації осіб з інвалідністю за створення належних умов для проведення заходу за участю людей з інвалідністю.

  Категорія:
  1. Валентина
    09 Липня, 08:50 #1 Валентина

    Шкода тільки, що не всі бажаючі потрапили на семінар у Бердянську

    Reply to this comment

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.