У Вінницькій області продовжується марафон виїзних семінарів «Батьки за раннє втручання»

22 Червня 2018 Друкувати цю новину

Асоціація захисту прав та допомоги людям з інвалідністю «Відкриті серця» нещодавно в Томашполі для батьків дітей з інвалідністю, порушеннями розвитку та ризиком їх виникнення, лідерів батьківських ГО, провела інформаційний виїзний семінар «Батьки за раннє втручання».

Захід проходив в рамках грантового проєкту «Раннє втручання - шлях в нове життя» - збільшення ініціатив батьків з адвокації раннього втручання і підвищення рівня обізнаності громадськості у Вінницькій області», що впроваджується Асоціацією «Відкриті серця»», за фінансування ЄС в межах та як невід’ємна частина спільного Проєкту HealthProm (Великобританія), ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» (НАІУ) і БФ «Інститут раннього втручання» (БФ ІРВ) «Збільшення здібностей громадських організацій, керованих батьками, підтримувати забезпечення реформ, спрямованих на права і потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні».

Під час проведення заходу 36 учасників та учасниць ознайомились з філософією та змістом послуги раннього втручання, практикою надання послуг в Україні, існуючим досвідом її просування, а також набули знань та навичок з успішних адвокацій та комунікацій по представленню прав та інтересів своїх дітей.

Асоціація «Відкриті серця» щиро вдячна томашпільчанам за високий рівень зацікавленості, гостинність та дружній прийом. Дякуємо за підтримку заходу та допомогу в організації Закорченному Олександру Григоровичу - голові Томашпільської РДА , Бандиш Наталії Іванівні – заступнику голови Томашпільської РДА, Поповській Яні Олександрівні - начальнику центру соціальних служб для дітей , сім*ї та молоді, Дідик Тетяні Василівні – начальнику Томашпільського управління праці та соціального населення, Ушаковій Галині Миколаївні - завідуючій філії Вінницького обласного центру соціально- психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженями «Обрій» .

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.