У Дніпрі проходить Шведсько-українська фотовиставка «РівноДоступність. Жити гідно всупереч долі»

15 Листопада 2016 Друкувати цю новину

Шведсько-українська фотовиставка11 листопада 2016 року у лекційному залі Дніпровської Центральної міської бібліотеки пройшло відкриття шведсько-української виставки «РівноДоступність. Жити гідно всупереч долі» у Дніпрі.

В рамках заходу був проведений майстер-клас із української жестової мови. Провів урок голова Ради перекладачів жестової мови України, офіційний представник Всесвітньої асоціації перекладачів жестової мови (WASLI) в країнах Східної Європи та Середньої Азії – Ігор Бондаренко. Протягом двогодинного заняття учасники дізнались про ази вивчення жестової мови та спробували висловити декілька фраз користуючись нею, ознайомились із етичними моментами спілкування з глухими людьми, а також переглянули мотиваційні відеоролики та тематичну презентацію. Окрім того, охочі мали нагоду ознайомитись із спеціально підготовленою до заходу книжковою виставкою із фондів бібліотеки.

Шведсько-українська фотовиставкаНа заході були присутні учасники проєкту та представника преси. Як розповів журналістам Артем Гудзенко, його участь у фотовиставці для того, щоб довести, що ти людина і ти чогось вартий.

Протягом наступного місяця, з 11 листопада до 11 грудня, Дніпровська Центральна міська бібліотека запрошує всіх бажаючих безкоштовно завітати на фотовиставку «РівноДоступність», яка розповідає історії чоловіків, жінок та дітей з Швеції та України, які, спираючись на право жити гідно, знайшли свій шлях у житті.

Фотовиставка вже побувала в 15 країнах світу. В Україні виставка була доповнена українськими історіями людей з інвалідністю. Учасники фотовиставки – політичний діяч Валерій Сушкевич, юна піаністка із синдромом Дауна Ліза Халявченко, спортсмен з пауерліфтингу Артем Гудзенко, громадський діяч Сергій Кіт – знають, як долати бар’єри.

Організаторами заходу виступили: Посольство Швеції в Україні, Шведський Інститут, ВГО «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» за підтримки Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Дніпровської Центральної міської бібліотеки.

Шведсько-українська фотовиставка

Шведсько-українська фотовиставка

Шведсько-українська фотовиставка

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар