У Дніпрі продовжили говорити про РВ

19 Липня 2018 Друкувати цю новину

12 липня в м. Дніпро відбувся Форум батьків Дніпропетровської платформи в рамках проєкту «Формування послуги РВ в м. Дніпро та Дніпровському регіоні шляхом діалогу між батьками, фахівцями, владою», що впроваджується за фінансування ЄС в межах та як невід’ємна частина спільного Проєкту HealthProm (Великобританія), ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» (НАІУ) і БФ «Інститут раннього втручання» (БФ ІРВ) «Збільшення здібностей громадських організацій, керованих батьками, підтримувати забезпечення реформ, спрямованих на права і потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні».

Батьки дітей з особливостями розвитку, що приєдналися до Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні» та об’єднались в Дніпропетровську регіональну платформу виступили ініціаторами та організаторами Форуму батьків «Формування платформи: батьки за раннє втручання в Україні» м. Дніпро.

Учасники активно брали участь в обговоренні питання важливості впровадження системи раннього втручання для дітей від 0 до 4 років та заходів, що вже здійснюються в місті Дніпро та області.  Обговорили також досягнення, успіхи та питання, що все ще потребують вирішення задля успіху впровадження послуги РВ в регіоні.  Серед учасників -  представники Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні» м. Харьків, спеціалісти КЗ "Добрий вдома" та обласної ПМПК, представники НУО "Радість жити" м. Каменське, ГО "Дасид", ГО "Особливе дитинство"м. Дніпро, ГО "Жити по-справжньому" м. Нікополь, ГО "Фонд об'єднаних сердець" м. Кривий Ріг та батьки із Дніпра.
Спеціалісти та досвідчені батьки з Харкова Вікторія Пірогова та Наталія Сергієнко розповіли про саму послугу РВ, відповіли на численні питання батьків. Спілкування вийшло насиченим та інформативним й продовжилось і після закінчення Форуму.
Організатори  вдячні  усім учасникам, що знайшли час приїхати, поділитися досвідом та отримати нові враження.

                                                                                                                                     Інформація зі сторінки #АнгелДетства у ФБ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.