Тренінг для мам від Олени Скрипко

Тренінг для мам від Олени Скрипко
12 Листопада 2014
Друкувати цю новину

Тренінг для кіровоградських вчителів, які навчають дітей з інвалідністю пройшов у Кіровограді, в приміщенні міської психолого-медико-педагогічної консультації (ПМПК).

Керівник МГО «Дельфін», психолог, педагог-дефектолог, член Всеукраїнської організації Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України Олена Скрипко розповіла про актуальність проблеми психокорекційної роботи з сім’єю з дитиною через сім’ю, для чого необхідна спеціальна підготовка психологів, дефектологів і соціальних педагогів, взаємовідносини, що складаються на ПМПК між членами комісії та мамою дитини з інвалідністю.

Також в рамках національної комунікаційної компанії «Діти як діти» 7 листопада відбувся тренінг для батьків дітей з інвалідністю «Я + Я» Кіровоградської обласної громадської організації матерів дітей-осіб з інвалідністю та осіб з інвалідністю «Серце матері», який провела Олена Скрипко.

Під час тренінгу психолог навчала матерів зміцнювати свою самооцінку, посилювати свій внутрішній ресурс, знайомитись зі своєю глибинною силою, виявляти приховані ресурси і з’єднуватись з ними. Тренінг пройшов на високому рівні. Було дуже багато цінної та практичної інформації.

Організатори тренінгів Кіровоградська обласна громадська організація матерів дітей-осіб з інвалідністю та осіб з інвалідністю «Серце матері» та завідувач Кіровоградської міської психолого-медико-педагогічної консультації Олена Дорошенко щиро вдячні Олені Скрипко за чудову подачу важливої й потрібної інформації.

Людмила Шукрута, ГО «Серце матері»,
для Першої електронної газети

  Категорія: