Тренінги «Гармонія в різноманітності»

12 Грудня 2016 Друкувати цю новину

Тренінги «Гармонія в різноманітності»12.12.16., 12:20, в ЗОШ № 67, м. Київ, будуть проведені тренінги «Гармонія в різноманітності», які  будуть реалізовані в рамках проєкту «Сприяння розвитку інклюзивних освітніх програм для вразливих категорій дітей та молоді в ситуації ризику».

Метою заходів є сприяння адаптації та інтеграції дітей ВПО, дітей з інвалідністю, та інших незахищених категорій, у загальношкільний колектив, налагоджування комунікації з однолітками, формування толерантного відношення до ближнього.

В програмі заходу два тренінги, в результаті яких 70 дівчаток та хлопчиків зможуть з’ясувати для себе, що є таке Толерантність.

Захід приурочений До дня захисту прав людини.

Тренінги проводяться за підтримки Агентства ООН у справах біженців в Україні, реалізовуються  ЛОМГО «АМІ-Схід», підтримуються Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України.

Інформація: в листопаді 2016 року в м. Київ були відібрані три школи для проведення тренінгових програм «Гармонія в різноманітті. Формування принципів толерантності в інклюзивному просторі освіти». Проведення тренінгів рекомендовано Київським Університетом імені Бориса Грінченка (Інститутом післядипломної педагогічної освіти), лист від 21.11.2016 № 355.

Всього буде проведено 6 тренінгів в трьох школах м. Києва та області та два он-лайн тренінги, в яких братимуть участь діти з різних куточків України.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.