Тренінг з фандрайзингу

21 Червня 2017
Друкувати цю новину

В Києві в готелі “Верховина” розпочав свою роботу триденний Навчально-інформаційний тренінг «Основи фінансового планування. Фандрайзинг. Можливості забезпечення стабільної діяльності ГОІ». Організатором заходу виступила ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України».

Участь у тренінгу беруть 40 представників громадських організацій з усієї України. Серед них лідери громадських організацій, батьки дітей з інвалідністю, в тому числі люди з інвалідністю, ВПО з інвалідністю.

Тренінг проводить Євгенія Павлова, заслужений юрист України, використовуючи в своїй роботі цікаві матеріали, змістовні роботи в групах та яскраві приклади. На тренінгу розглядаються питання специфіки проєктної діяльності на українському ринку та процес написання проєктів, визначення очікуваних результатів проєкту, індикатори досягнення результатів і методи верифікації, принцип фандрайзингу. Даний тренінг надасть можливість учасникам здобути нові знання та можливості, знайомства та гарний настрій.

Маємо надію, що учасники семінару з новими уміннями та ідеями повернувшись до дому зможуть примножити розвиток своїх організацій.

Тренінг з фандрайзингу

Тренінг з фандрайзингу

Тренінг з фандрайзингу

Тренінг з фандрайзингу

Тренінг з фандрайзингу

Більш фото на нашій сторінці на фейсбуці.

  Категорія:
написати коментар

2 коментарі

 1. Неля Ковалюк
  23 Червня, 22:11 #1 Неля Ковалюк

  Щойно повернулась з колегою з треденного семінару по Фандрайзингу у готелі “Верховина”, Київ. Круто, професійно, незвичайно. Дякую, НАЛІУ, за таку професійну тренерку Євгенію Павлову. Три дні, для нас з колегою, пройшли, як одна хвилина. Якщо б пані Євгенія, багато років тому назад розповіла те, що я почула і мала можливість попрактикувати в ці дні. То на рахунку ЖОГОЛІ “Молодь. Жінка. Сімя.” було б в три – чотири рази більше проектів і перемог. Дякую всім. У вже напрошуюсь з Житомирською командою на серпень місяць. Пані Євгенія сказала, що буде все по – новому. Прошу, вже записати.!!!
  Неля Ковлюк – представник НАІУ в Житомирській області. Радник віце – прем’єр – міністра України Міністра регіонального розвитку та будівництва, ЖКГ.

  Reply to this comment
 2. Неля Ковалюк
  23 Червня, 22:35 #2 Неля Ковалюк

  Хочу подякувати НАІУ, за дуже потрібний тренінг по Фандрайзингу, що сьогодні заківчився у готелі “Верховина”, Київ. Три дні ми працювали з суперовою тренеркою Євгенією Павловою. Якщо б я багато років тому, почула цю інформацію щодо написання проектів, ТО ЖОГОЛІ “Молодь. Жінка. Сімя.” мала б набагато більше проектів і досягнень.Я зі совїм колегою, вже сьогодні, хочемо записатися на серпень місяць за новими знаннями до пані Євгенії. Хочу активізувати своїх колег, представників НАЛІУ у регіонах. Колеги, це нам дуже потрібно, для нашого професійного зростання. Їдьмо всі!!! Дякую!!!
  Неля Ковалюк – представник НАІУ в Житомирській області. Радник віце – премєр – міністра України Міністра регіонального будівництва, регіонального розвитку та ЖКГ.

  Reply to this comment

Додати коментар