Тренінг з фандрайзингу

Тренінг з фандрайзингу
21 Червня 2017
Друкувати цю новину

В Києві в готелі “Верховина” розпочав свою роботу триденний Навчально-інформаційний тренінг «Основи фінансового планування. Фандрайзинг. Можливості забезпечення стабільної діяльності ГОІ». Організатором заходу виступила ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України».

Участь у тренінгу беруть 40 представників громадських організацій з усієї України. Серед них лідери громадських організацій, батьки дітей з інвалідністю, в тому числі люди з інвалідністю, ВПО з інвалідністю.

Тренінг проводить Євгенія Павлова, заслужений юрист України, використовуючи в своїй роботі цікаві матеріали, змістовні роботи в групах та яскраві приклади. На тренінгу розглядаються питання специфіки проєктної діяльності на українському ринку та процес написання проєктів, визначення очікуваних результатів проєкту, індикатори досягнення результатів і методи верифікації, принцип фандрайзингу. Даний тренінг надасть можливість учасникам здобути нові знання та можливості, знайомства та гарний настрій.

Маємо надію, що учасники семінару з новими уміннями та ідеями повернувшись до дому зможуть примножити розвиток своїх організацій.

Тренінг з фандрайзингу

Тренінг з фандрайзингу

Тренінг з фандрайзингу

Тренінг з фандрайзингу

Тренінг з фандрайзингу

Більш фото на нашій сторінці на фейсбуці.

  Категорія: