Тренінг для жіночих, феміністичних організацій з питань прав жінок з інвалідністю

7 Грудня 2020 Друкувати цю новину

9-10 грудня 2020 р Національна Асамблея людей  з інвалідністю України  проводить  дводенний онлайн тренінг для жіночих, феміністичних організацій.

Мета  тренінгу: структурувати знання учасниць/ків тренінгу щодо питань інвалідності та гендерної політики, синергії Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю та Конвенції з протидії дискримінації щодо жінок для посилення захисту прав жінок з інвалідністю та включення питань інвалідності до гендерної політики.

Передбачається, що під час тренінгу учасниці зможуть обмінятись набутим практичним досвідом в питаннях захисту прав жінок з інвалідністю; обговорити можливість співпраці у проведенні спільної адвокаційної кампанії.

До участі запрошується представниці жіночих, феміністичних організацій.

Загальна кількість учасниць/ків – 15 осіб. Місце проведення: платформа ZOOM. Початок о 9.30

 Тренінг проходитиме в рамках проєкту «Різноманіття. Рівність. Єдність», який реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України  (НАІУ) виступаючи тематичним партнером глобальної ініціативи «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд (УЖФ) за підтримки Уряду Канади.

У разі зацікавленості - просимо заповнити Реєстраційну GOOGLE-анкету:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdcfOacKeLfTyiMV-UGr7JEuKClMkHkR8W3c_GYC563EjCC7g/viewform

Після формування списку учасниць/ків, на вашу електронну адресу (зазначену під час реєстрації) буде надіслано Посилання-запрошення для входу на захід.

Контактна особа:  Поліщук Олена, ел.пошта: olena.polishchuk@ukr.net

тел. 067-133-99-53 (Вайбер), 095-380-37-87.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.