3 березня 2017 р. Тренінг для роботодавців з питань працевлаштування та зайнятості людей з інвалідністю у Харкові

3 березня 2017 р. Тренінг для роботодавців з питань працевлаштування та зайнятості людей з інвалідністю у Харкові
1 Березня 2017
Друкувати цю новину

 

3 березня 2017 р. у Харкові буде проводитися тренінг для роботодавців з питань працевлаштування та зайнятості людей з інвалідністю «Сучасні тенденції у сфері працевлаштування та зайнятості осіб з інвалідністю».

Мета заходу – підвищення поінформованості роботодавців щодо різних аспектів працевлаштування та зайнятості людей з інвалідністю, зміна стереотипів щодо працівників з інвалідністю, сприяння покращенню ситуації на ринку праці для даної групи громадян, ознайомлення з досвідом підприємств різних форм власності у цій сфері.

Запрошуємо зацікавлених роботодавців до участі у тренінгу.

Захід відбудеться 03.03.2017 в приміщенні Харківської міської громадської організації  «Союз Чорнобиль» за адресою:  м. Харків, вул. Багалія,1. Тривалість тренінгу з 10.00 до 15.00.

Початок реєстрації 9.30.

Координатор проєкту по Харківській області Негатіна Любов Іванівна (073) 064 73 98, електр. адреса: work.vpl.kharkov@gmail.com

Захід відбудеться в рамках Міжнародного проєкту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації», який реалізують Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» спільно з Української асоціацією фізичної терапії та UCP Wheels for Humanity (США) за підтримки Агентства міжнародного розвитку Уряду США (USAID).

Проєкт реалізується в 5 областях України: Львівська, Вінницька, Донецька Дніпропетровська та Харківська.

  Категорія: