Тренінг для представників громадських організацій людей з інвалідністю

16 Травня 2019
Друкувати цю новину

21 -22 травня 2019 року Національна Асамблея людей з інвалідністю України (НАІУ) за підтримки ПРООН проводить тренінг для громадських організацій людей з інвалідністю – членів НАІУ.

Його мета: посилення спроможності громадських організацій людей з інвалідністю в процесі підготовки звіту до Комітету ООН з прав людей з інвалідністю.

У заході візьмуть участь Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич,  Голова Моніторингової місії ООН в Україні Фіона Фрейзер, Радник з демократичного врядування, ПРООН в Україні Маркус Бранд, скайп – включення з членом Комітету ООН з прав людей з інвалідністю Ласло Ловазі, а також  представники громадських організацій осіб з інвалідністю .

Очікується, що по завершенню тренінгу будуть напрацьовані питання для Комітету ООН з прав людей з інвалідністю та розроблені подальші кроки дій по підготовці альтернативного звіту.

Захід проводиться за підтримки проєкту ПРООН “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні”, що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар