Тренінг для громадських організацій, які працюють в інтересах дітей «Роль громадських організацій в забезпеченні прав дитини» у Краматорську 

6 Жовтня 2020 Друкувати цю новину

8-9 жовтня 2020 року у м. Краматорську відбудеться тренінг для громадських організацій, активістів, які працюють в інтересах дітей «Роль громадських організацій в забезпеченні прав дитини».  

Спікером буде Олена Скрипко – мама 17-тирічного нечуючого хлопця з аутизмом, національний координатор Всеукраїнського форуму  «Батьки за раннє втручання», психолог, логопед. Вона не лише намагатиметься вплинути на правовий світогляд та правову культуру учасників заходів, ознайомить з основними положеннями Конвенції ООН «Про права дитини»,  але й  розповість про українські реалії сьогодення громадських активістів на прикладі інклюзії дітей з інвалідністю та їх родин.

На заході будуть обговорені наступні питання: Право, Декларація, Конвенція, Закон і я.  Адвокація чи лобіювання? Які можливості відкриває громадська адвокація? Як це працює? Чим насправді відрізняється «адвокація» від «лобіювання»? Чи є потенціал для ефективних «політичних платформ»  щодо «захисту прав дітей» на місцевому рівні? Аналіз стейкголдерів. Розуміння практик аналізу стейкголдерів на реальних прикладах. Підводне каміння розуміння стейкголдерів: чому все не настільки, як видається на перший погляд? Карта стейкголдерів. Створення та планування комунікаційної стратегії з просування прав дитини на місцевому рівні, базованої на попередніх обговореннях. Які цілі можна вважати реалістичними (і чому).

Захід відбудеться в рамках проєкту "Інклюзивні послуги для всіх", що реалізується міжнародною гуманітарною організацією Save the Children у партнерстві з ГО "Донецька обласна організація осіб з інвалідністю" та Національної Асамблеї людей з інвалідністю України при фінансуванні RadioAid (Швеція).

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.