Світ без звуків

25 Вересня 2015 Друкувати цю новину

Яким бачить світ нечуючий дорослий і який він для нечуючого хлопчика з аутизмом? Що їх турбує? Про що їх думки і чим живе їх душа? Спробувати знайти відповіді на ці питання зможуть відвідувачі виставки творчих робіт «Світ без звуків. Два Никифори – погляд через століття», що проходитиме з 27 вересня по 11 жовтня 2015 р. у Національному музеї Тараса Шевченко (бульв. Шевченка, 12, м. Університет або м. Льва Толстого) та буде приурочена до Всесвітнього дня глухих (27 вересня 2015 р.).

Урочисте відкриття виставки відбудеться 27-го вересня о 13.00.

В рамках виставки експонуватимуться творчі роботи Никифора Скрипко - 12-тирічного нечуючого хлопчика з аутизмом та ретроспективна експозиція художнього спадку українського нечуючого художника-примітивіста Никифора (Єпифанія) Дровняка (21 травня 1895, Криниця —10 жовтня 1968, Фолюш).

Виставка проводиться в рамках Національної інформаційної соціальної кампанії «Діти як діти»громадської ініціативи небайдужих людей, яка потрібна для розширення простору людяності та дружелюбності між дітьми. Протягом 2011 - 2015 років різноманітні акції проходили і проходять в містах та містечках України (зокрема, її вже підхопили десять регіонів) під девізом «Якщо ви нас не бачите, це не означає, що нас немає». Кампанія «Діти як діти» об’єднала державні установи, громадські організації, благодійні фонди, міжнародні організації та посольства іноземних країн, родини, вчителів, вихователів та всіх тих людей, які небайдужі до дітей, що потребують особливої уваги: дітей з вадами слуху і зору, з синдромом Дауна, з розладами зі спектру аутизму, з порушеннями фізичного та розумового розвитку, ВІЛ-позитивних, з онкологічними захворюваннями та інших «особливих» дітей.

Олена Скрипко

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.