27 листопада 2017 року. Сучасні підходи до працевлаштування осіб з інвалідністю на відкритому ринку праці

27 листопада 2017 року. Сучасні підходи до працевлаштування осіб з інвалідністю на відкритому ринку праці
22 Листопада 2017
Друкувати цю новину

27 листопада 2017 року в приміщені Київського міського центру зайнятості відбудеться Семінар для роботодавців «Сучасні підходи до працевлаштування осіб з інвалідністю на відкритому ринку праці».

Мета заходу – підвищення поінформованості роботодавців щодо різних аспектів працевлаштування та зайнятості людей з інвалідністю, зміна стереотипів щодо працівників з інвалідністю, сприяння покращенню ситуації на ринку праці для даної групи громадян, ознайомлення з  досвідом підприємств різних форм власності у цій сфері.

Організатори заходу: Національна Асамблея людей з інвалідністю України спільно з Української асоціацією фізичної терапії та UCP Wheels for Humanity (США) за підтримки Київського міського центру зайнятості.

Проєкт фінансується Агентством міжнародного розвитку Уряду США (USAID).

Захід відбудеться в рамках реалізації Міжнародного проєкту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації». Проєкт реалізується в 5 областях України: Львівська, Вінницька, Донецька, Дніпропетровська та Харківська.

Запрошуємо директорів підприємств, установ, організацій різних форм власності, фахівців по роботі з персоналом, яких зацікавила зазначена тематика до участі у роботі семінару.

Захід пройде 27 листопада 2017 року в приміщенні Київського міського центру зайнятості (м. Київ, вул. Жилянська, буд.47-б).

Тривалість тренінгу з 10.00 до 15.00. Початок реєстрації 9.30.

Контактні особи:

Вікторія Назаренко 0937711060 (м. Київ), v.n.nazarenko@ukr.net

  Категорія: