Сучасні інформаційні технології в інклюзивному навчанні

Сучасні інформаційні технології в інклюзивному навчанні
20 Лютого 2020
Друкувати цю новину

Тренінг з інклюзивної освіти

Сучасні інформаційні технології в інклюзивному навчанні. Під такою назвою 19 лютого 2020 року в Краматорську відбувся тренінг для спеціалістів Краматорського ліцею № 8 та ДНЗ міста.

Мета треннігу: опанування спеціальними можливостями ПК і сучасних веб-додатків для навчання дітей з інвалідністю.

Нагадаємо, Save The Children International (Сейв зе Чілдрен) – найбільша у світі незалежна міжнародна організація, яка займається проблемами дітей.  Основні напрямки діяльності організації – це захист дітей від стихійних лих, забезпечення житлом та харчуванням, покращення охорони здоров’я та системи освіти, захист від насилля, а також інша діяльність, що стосується збереження та покращення життя дітей та захисту їх прав в більш ніж 120 країнах світу.

Захід пройшов в рамках проекту «Інклюзивні послуги для всіх: посилення доступу до освіти та інших послуг для дітей з інвалідністю», що реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України та Міжнародна неурядова організація «Save the Children» за підтримки RadioAid (Швеція).

Спільний проєкт  триватиме до квітня 2021 року та спрямований на те, щоб діти з інвалідністю в Сєверодонецьку та Краматорську мали можливість навчатися в інклюзивних навчальних закладах.

  Категорія: