Стадіон «Металіст» отримав приз «Заклад без бар’єрів»

Стадіон «Металіст» отримав приз «Заклад без бар’єрів»
11 Червня 2012
Друкувати цю новину

Харків. Стадіон «Металіст» отримав приз «Заклад без бар’єрів» як об’єкт, що доступний для людей з обмеженими можливостями.

Як повідомили у прес-службі ФК «Металіст», висока оцінка харківському стадіону була дана за підсумками конкурсу, який проводився серед підприємств громадського користування у містах, що приймають Євро-2012: Києві, Львові, Харкові та Донецьку у період з лютого по квітень 2012 року.

стадіон «Металіст», реконструйований до Євро-2012

«Стадіон «Металіст» отримав спеціальний сертифікат доступності від офіційного проєкту УЄФА конкурсу «Заклад без бар’єрів» (споживчі симпатії) як об’єкт доступний для людей з обмеженими можливостями як у пересуванні, так і з проблемами зору та слуху», – йдеться у повідомленні.

Конкурсу «Заклад без бар’єрів» був проведений Всеукраїнським громадським соціально-політичним об’єднанням «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» (НАІУ) за підтримки Центру доступу до футболу в Європі (CAFE) в рамках проєкту «Respect Inclusion – Football with No Limits» і Національного агентства з підготовки до Євро-2012.

стадіон «Металіст», реконструйований до Євро-2012

Довідка УНІАН.
Стадіон «Металіст» – один з головних об’єктів спортивної інфраструктури Харкова – реконструйований в рамках підготовки до Євро-2012 (38,6 тис. глядацьких місць). Урочисто відкритий 5 грудня 2009 р.

Стадіон реконструйований у форматі приватно-державного партнерства: 30% загальної суми вкладень становлять приватні інвестиції бізнесмена Олександра Ярославського (генерального інвестора і координатора підготовки Харкова до Євро-2012, президента групи DCH та ФК «Металіст), 70% – бюджетні кошти.

Загальна сума запланованих у реконструкцію стадіону інвестицій – 95,3 млн. дол. На сьогодні фактично вкладено 92,1 млн. дол. (О.Ярославський – 28,8 млн. дол. (100%), дербюджет – 43,4 млн. дол. (100%), місцеві бюджети – 20 млн. дол. (80%).

На знімках: стадіон «Металіст», реконструйований до Євро-2012.

Фото Андрія КРАВЧЕНКА

Уніан

  Новина має такі "мітки":
  Категорія: