Соціальна справедливість щодо людей з інвалідністю

Соціальна справедливість щодо людей з інвалідністю
19 Лютого 2013
Друкувати цю новину

Соціальна справедливість щодо людей з інвалідністю

Представники Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України взяли участь в обговоренні проблем людей з інвалідністю під час круглого столу “Реалізація соціальної справедливості у сучасній державній політиці щодо осіб з інвалідністю”, який відбувся 12 лютого 2013 року у приміщенні Київського міського Палацу ветеранів.

Забезпечення рівного доступу громадян з інвалідністю до всіх сфер життєдіяльності, підвищення рівня свідомості суспільства щодо можливостей осіб з особливими потребами, проблема працевлаштування та зайнятості осіб з інвалідністю, виховання у дітей та молоді гуманного ставлення до таких людей, співпраця з громадськими організаціями осіб з інвалідністю –  такі основні теми обговорювалися під час засідання. Ініціатором та організатором заходу виступило управління по роботі з людини з інвалідністюми  Державної служби з питань осіб з інвалідністю та ветеранів у рамках підготовки до Дня соціальної справедливості, який відзначається 20 лютого.

Також у обговоренні актуальних проблем людей з інвалідністю взяли участь Голова Служби Володимир Маслаков та співголова Громадської ради при Службі Василь Назаренко, представники Мінсоцполітики, Міністерства охорони здоров’я, МОНмолодьспорту, Мінрегіонбуду, Державного центру зайнятості, Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю та громадських організацій осіб з інвалідністю.

На початку засідання Голова Служби, як головуючий на засіданні круглого столу, чітко окреслив коло основних питань для обговорення, резонно об’єднавши їх у такі блоки: “Безбар’єрне середовище”, “Працевлаштування осіб з інвалідністю”, “Реабілітація осіб з інвалідністю”, “Проблеми діяльності громадських організацій осіб з інвалідністю”.

Круглий стіл висвітлив цілу низку гострих проблем, які є сьогодні  у сфері соціального захисту осіб з інвалідністю. За результатами засідання буде підготовлено резолюцію, до якої  увійдуть усі напрацьовані під час заходу пропозиції.

За матеріалами www.dsiv.gov.ua

  Категорія: