Шукаємо таргетолога на проєктну роботу

11 Березня 2020 Друкувати цю новину

ПРО ПРОЄКТ

Проєкт «Зміцнення реабілітаційних послуг в системі охорони здоров'я» (SRHS), який реалізує UCP Wheels for Humanity (UCPW) за підтримки Української Асоціації фізичної терапії (УАФТ), Національної Асамблеї людей з інвалідністю України (НАІУ), Всесвітньої конфедерації фізичної терапії (ВКФТ) і Республіканського медичного коледжу Таджикистану (РМК), а також за фінансування USAID, спрямований на зміцнення систем надання реабілітаційних послуг в Таджикистані і Україні шляхом здійснення внеску в розробку політики та нормативно-правової бази, заснованих на практичному досвіді, перевіреному в місцевих лікарнях; підтримку професіоналізації фізичної терапії (ФТ); і підвищення обізнаності про значення реабілітаційних послуг для якості життя. У кінцевому рахунку, проєкт SRHS зміцнить навички постачальників реабілітаційних послуг в двох країнах, залучить окремих осіб і медичних працівників до заходів щодо підвищення обізнаності та збільшить доступ до реабілітаційних послуг.

ПРО ІНФОРМАЦІЙНУ КАМПАНІЮ

В рамках проєкту Національна Асамблея людей з інвалідністю України (НАІУ) працює над впровадженням інформаційно-просвітницької кампанії «Право на реабілітацію».

Кампанія орієнтована на широкий загал населення, а також установи/заклади, що просувають медичні послуги та /або обслуговують людей, які потребують фізичної терапії; об’єднання пацієнтів, громадські організації людей з інвалідністю.

Кампанія зосереджена на інформуванні населення про право на реабілітацію, підвищення обізнаності щодо фізичної терапії, пропагування важливості послуг з фізичної терапії/реабілітації для збереження та відновлення якості життя, створення попиту на послуги з фізичної терапії, а також інформування про реформу національного сектору охорони здоров’я та реформування у сфері реабілітації.

На підтримку Кампанії заплановано випуск друкованих матеріалів, а також видання щомісячного електронного бюлетеня «Право на реабілітацію».

ПРО ПОСТАЧАЛЬНИКА ПОСЛУГ ТАРГЕТОЛОГА

У зв’язку з проведенням інформаційно-просвітницької кампанії НАІУ шукає постачальника послуг/таргетолога.

Обсяг робіт:

 • просування щомісячного онлайн-бюлетеня «Право на реабілітацію» в соціальних мережах;
 • просування проєкту в соціальних мережах;
 • управління маркетинг-бюджетом проєкту;
 • налаштування та управління таргетованою рекламою;
 • дослідження, збір маркетингових даних, прогнозування показників просування;
 • збір, оптимізація та аналіз аудиторій;
 • підготовка звітів рекламних кампаній.

Вимоги до кандидата:

 • Досвід роботи у комунікаціях.
 • Досвід роботи із Digital-маркетингом від 3 років.
 • Вміння вести рекламні кампанії в соцмережах, таргетувати рекламу, готувати звіти.
 • Володіння англійською мовою на рівні Intermediate і вище буде перевагою.

Умови роботи:

 • гнучкий графік роботи.

Період роботи:

Березень 2020 – Вересень 2020.

Чекаємо інформацію від кандидатів, які мають власний досвід, бажання поділитися професійними знаннями і навичками та приєднатися до реалізації міжнародного проєкту.

CV та комерційні пропозиції надсилайте на  пошту: naiu2019.ft@gmail.com з темою «таргетолог».
Або скористатися формою нижче

Drag your files here ...

... or find documents on your device
Add files
Max file size: 10 B | Allowed formats: jpg, png, doc, docx, pdf

Кінцевий термін подачі документів – 16 березня 2020 р., 15:00 за київським часом.

Захід проводиться в рамках реалізації в Україні міжнародного проєкту «Зміцнення реабілітаційних послуг у системі охорони здоров'я», який реалізує UCP Wheels for Humanity (UCPW) за підтримки Української Асоціації фізичної терапії, Всесвітньої конфедерації фізичної терапії, за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.