Що варто знати про Стамбульську Конвенцію?

30 Вересня 2020 Друкувати цю новину

Стамбульська конвенція - конвенція, яка захищає права жінок, чоловіків дітей. Майже десять років тому Україна підписала дану міжнародну угоду, але досі її не ратифікувала. Чому?  Документ, який підсилює захист прав жінок та чоловіків комусь заважає? Для того, щоб розібратись, потрібно зрозуміти  суть та принципи Конвенції.

Про це говорили учасниці та учасники семінару, який проходив в рамках проєкту «Права жінок з інвалідністю: дія у розвитку», що виконує ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю» за рахунок коштів державного бюджету

Сьогодні в Інтернеті, соціальних мережах ми можемо прочитати, побачити безліч постів, акцій  в підтримку того, щоб Україна  ратифікувала Конвенцію Ради Європи «Про запобігання та протидію насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами».

Національна Асамблея людей з інвалідністю також  підтримувала різні рухи та петиції на підтримку ратифікації даного документу. «Ми вважаємо, що адвокатування процесу  ратифікації Конвенції, це не одноразова акції.  Зі свого боку, НАІУ продовжує  просвітницьку, роз’яснювальну роботу серед організацій жінок/ осіб з інвалідністю щодо важливості даної  Конвенції"  - акцентувала увагу під час семінару Л. Байда, координатор проєкту.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.