Шевченківським районним судом міста Києва покращено умови перебування осіб з інвалідністю в приміщенні суду

15 Січня 2018
Друкувати цю новину

Шевченківським районним судом міста Києва покращено умови перебування осіб з інвалідністю в приміщенні суду

Відповідно до положень Конституції України – людина, її життя і здоров’я, недоторканність та безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність.

Для забезпечення належного доступу до приміщення Шевченківського районного суду м.Києва (залів судових засідань, канцелярій суду тощо) осіб з інвалідністю, громадян похилого віку та інших груп населення приміщення суду облаштовано пандусом  та кнопкою виклику персоналу за допомогою якого особи з інвалідністю можуть викликати відповідальних працівників суду для вирішення проблемного питання.

Для зручності населення та забезпечення доступу до здійснення правосуддя,  розгляд  справ може проводитись в залах судового засідання, які розташовані на першому поверсі, що значно полегшує особам з інвалідністю захистити свої порушені права.

У суді встановлено необхідне обладнання для проведення судових засідань в режимі відео-конференції.

Для зручності та забезпечення можливості пересування приміщенням суду для осіб із вадами зору за сприяння Територіального управління Державної судової адміністрації України в місті Києві та Всеукраїнської громадської організації осіб з інвалідністю «Правозахисна спілка осіб з інвалідністю» на поверхах та сходах розміщено спеціальні таблички із зазначенням напрямку руху до кожного поверху.

З метою покращення доступності до суду та зручності осіб з інвалідністю, на першому поверсі суду облаштовано санітарну кімнату.

Шановні громадяни!

Перелічені заходи засновані на повазі до Ваших прав і спрямовані на забезпечення умов, які, сподіваємось, дозволять забезпечити безперешкодний доступ до правосуддя.

За інформацією

Шевченківського районного суда міста Києва

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар