Семінар щодо інклюзивності суду провели у КААС

27 Червня 2017 Друкувати цю новину

Представники суду, які працюють безпосередньо з відвідувачами, мають бути максимально обізнаними у правильному спілкуванні з людьми з інвалідністю.

З цією метою для працівників Київського апеляційного адміністративного суду, Апеляційного суду Київської області, Окружного адміністративного суду міста Києва сьогодні провели семінар «Інклюзивний суд: доступність правосуддя для мало мобільних користувачів».

Семінар щодо інклюзивності суду провели у КААС

Завдяки Олегу Полозюку з Національної асамблеї людей з інвалідністю України та Наталії Чумак з громадської організації «Інституту судового менеджменту» представники інформаційного центру, відділів правової роботи, документального забезпечення та контролю, забезпечення судового процесу, забезпечення роботи керівника апарату та служби розпорядників дізналися основні теоретичні засади: що таке інклюзивність, хто належить до людей з інвалідністю, якими мають бути інклюзивний суд та доступність до суспільних благ, проаналізували міжнародний досвід.

Семінар щодо інклюзивності суду провели у КААС

Проведення таких семінарів є частиною реалізації Програми із забезпечення безбар’єрного доступу до правосуддя для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

ПРЕС-СЛУЖБА Київського ААС

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.