16 грудня 2016 р. Семінар для роботодавців «Сучасні підходи до працевлаштування осіб з інвалідністю на відкритому ринку праці»

15 Грудня 2016 Друкувати цю новину

Розширюємо можливості для працевлаштуванняДо відома  директорів  департаментів з комунікації, кадрової політики
та роботи з персоналом м. Одеса та Одеської області

16 грудня 2016 року  у м. Одеса відбудеться семінар для роботодавців «Сучасні  підходи  до працевлаштування осіб з інвалідністю на відкритому  ринку праці».

Захід проходить в межах діяльності проєкту Національної Асамблеї людей з інвалідністю України «Розширення можливостей для працевлаштування  внутрішньо переміщених осіб  з інвалідністю», який фінансується Агентством ООН з питань біженців  (УВКБ ООН).

Мета семінару - підвищення поінформованості роботодавців щодо різних аспектів працевлаштування та зайнятості людей з інвалідністю, зміна стереотипів щодо працівників з інвалідністю, сприяння покращенню ситуації на ринку праці для даної групи громадян,  ознайомлення з  досвідом підприємств різних форм власності у цій сфері.

Партнери проєкту Одеський міський центр зайнятості та Одеське обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю.

Запрошуємо директорів підприємств, компаній, установ, організацій різних форм власності, фахівців по роботі з персоналом, яких зацікавила зазначена тематика   до участі у роботі семінару.

Захід  проходитиме в Одеському міському центру зайнятості, за адресою : м. Одеса, вул. Генерала Петрова, 22-В (4 поверх).

Тривалість семінару з 10.00 до 15.00. Початок реєстрації 9.30.

Про свою участь просимо повідомити до 15.00 15 грудня 2016 року за тел.  (093)7711060   або на електронну адресу office@naiu.org.ua

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.