Щодо передплати інформаційного видання «Без Бар’єрів»

23 Листопада 2016
Друкувати цю новину

bbnews.com.uaТриває передплата на Всеукраїнську газету «Без Бар'єрів» на 2017 рік

Вже восьмий рік поспіль «Без Бар’єрів» - беззаперечний лідер серед газет на тематику соціального захисту осіб з інвалідністю в Україні! Консультант, порадник для тих, хто в силу життєвих обставин зіткнувся з інвалідністю, хто шукає шляхи до реабілітації та повернення до активного життя.

У 2017 році ще більше корисної актуальної інформації щодо соціального захисту осіб з інвалідністю, медицини, спорту, реабілітації, освіти, зайнятості, поради та консультації фахівців на шпальтах газети. Ми продовжимо здійснювати моніторинг виконання чинного законодавства та інших нормативних документів стосовно людей з інвалідністю. Жоден лист дописувачів не залишиться поза увагою редакції.

Нагадуємо, що відповідно до наказу Мінпраці №10 від 20.01.09 газету «Без Бар'єрів» включено до «Переліку друкованих періодичних видань, засновником (засновниками) яких є всеукраїнські громадські організації осіб з інвалідністю, для передплати людини з інвалідністюм» за рахунок коштів Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю.

Закликаємо громадські об’єднання людей з інвалідністю не забути передплатити нашу газету, а нашим індивідуальним передплатникам нагадуємо, що прийшов час відвідати найближчі поштові відділення (передплата проводиться щомісяця до 20-го числа).

Вартість передплати на 2017 рік становить:

  • на 12 міс.- 168,60 грн. (передплатний індекс - 37520).

Для ветеранів війни, пенсіонерів, чорнобильців, людей з інвалідністю пільгова передплата за ціною:

  • на 12 міс. - 120,60 грн. (передплатний індекс – 37392)

Також, нагадуємо, що є можливість передплати онлайн на сайті ДП ПРЕСА.

Газета «БЕЗ БАР’ЄРІВ», передплатіть та переконайтеся:

«Інвалідність – не вирок!»

Підтримайте газету – газета підтримає Вас!

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар