Ще раз звертаємо увагу громадських організацій! Термін подачі відповідей на поставлені питання до Уряду України Комітетом ООН з прав людей з інвалідністю до 25 червня 2015 року.

Ще раз звертаємо увагу громадських організацій! Термін подачі відповідей на поставлені питання до Уряду України Комітетом ООН з прав людей з інвалідністю до 25 червня 2015 року.
22 Червня 2015
Друкувати цю новину

18-19 серпня 2015 році Україна  представляє державний звіт в Комітеті ООН з прав людей з інвалідністю.

Ще раз звертаємо увагу громадських організаційУ 2010 році Національна Асамблея осіб з інвалідністю України ініціювала створення Експертної Ради громадських організацій з підготовки Альтернативного звіту до Комітету ООН з прав людей з інвалідністю ( далі-Комітет ООН) До неї увійшли організації, які працюють у сфері захисту прав людей з інвалідністю, орієнтуються у відповідних проблемах і захотіли об’єднати свої зусилля у спільній справі – захисті прав людей з інвалідністю.

В 2012 році звіт «Загублені права» був підготовлений та надісланий в Комітет ООН.

В травні 2015 року Комітет ООН з прав людей з інвалідністю надіслав додаткові питання для Уряду України. Громадські організації можуть представити свій варіант відповідей.

Національна Асамблея осіб з інвалідністю України взяла на себе ініціативу щодо узагальнення пропозицій від громадських організацій та направлення їх до Комітету ООН.

Формат подачі інформації при відповіді на питання: коротко, лаконічно, з посиланням на офіційне джерело інформації/ моніторинг/ звіт.

В разі вашого бажання взяти участь просимо свої відповіді надсилати на адресу office@ naiu.org.ua . Контактна особа – Лариса Байда

Обов’язково вказувати повну назву організації українською та англійською мовами, контактну інформацію ( тел., елект. адресу, контактна особа). Термін подачі відповідей до 25 червня 2015 року.

Завантажити: Перелік питань стосовно первинного звіту України від Комітету ООН з прав людей з інвалідністю.

  Категорія: