РОЗВИТОК ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ В ЖИТОМИРІ

9 Жовтня 2014 Друкувати цю новину

З 24 по 26 вересня 2014 року в  Житомирі проходив п’ятий міжнародний семінар з розвитку інклюзивної освіти.

image005

Організатори семінару – Житомирський обласний благодійний фонд «АРКА», україно-італійська загальноосвітня школа «Всесвіт» у співпраці з Житомирським  державним університетом імені Івана Франка – вже вкотре зібрали разом тих, хто небайдужий до проблем інклюзії та має досвід у роботі з дітьми з особливими потребами: ЗОШ № 30, СНВК № 59, ЗОПШ «Сяйво», україно-італійська ЗОШ «Всесвіт»; громадські організації: «Діти сонця», «Молодь. Жінка. Сім’я»; спортивний клуб «Додзе»; благодійні організації: «Сім’я», «Місія в Україну», Міжнародний освітній центр «Всесвіт»; Житомирська обласна ПМПК. Науковими координаторами проєкту є професор Болонського університету Аргіропоулос Дімітріс та директор громадської організації «ІСКОС» Емілія-Романія Андреа Кортезі. Семінар відбувся за підтримки Житомирської обласної та міської ради, управління освіти Житомирської міської ради. З вітальним словом учасникам семінару виступили заступник начальника управління освіти Житомирської міської ради Кошевич Р.Л., депутат обласної ради Долгих Я.Д., депутат міської ради Ковалюк Н.Д., ректор університету Саух П.Ю.

image007

Професор Дімітріс Аргіропоулос (Італія) у своїй науковій доповіді «Деференційна педагогіка – робота з дітьми з особливими потребами у школі та суспільстві» наголосив, що напрямок на розвиток інклюзивної освіти є сьогодні одним з пріоритетних.  Італія в авангарді всіх країн Європи, вона включає досвід та різноманітні підходи до проблеми. Ці надбання стали уже культурою. Попереду має йти ідея педагогічного виховання.

Професора Дімітріса Аргіропоулоса  було посвячено в Почесні професори  Житомирського Державного університету ім. Івана Франка.

image009

Своїм досвідом про розвиток інклюзії поділились директор загальноосвітньої україно-італійської школи «Всесвіт» Левченко М.П., директор школи № 30 Нечипорук Т.А., педагогічний колектив приватної школи «Сяйво». Всі учасники проєкту мають плідні напрацювання в цьому напрямку та усвідомлюють необхідність створення спільноти заради майбутнього.

image019

Школа «Всесвіт»

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.