Розширюємо можливості для працевлаштування

17 Листопада 2016
Друкувати цю новину

Розширюємо можливості для працевлаштування

Якщо сьогодні ви є внутрішньо переміщеною особою з інвалідністю чи доглядаєте за близьким членом сім’ї та перебуваєте в пошуку гідної роботи чи працюєте і потребуєте підвищення професійної підготовки, то ця пропозиція саме для  вас.

Національна Асамблея осіб з інвалідністю України (НАІУ) в рамках реалізації в Україні проєкту «Розширення можливостей для працевлаштування  внутрішньо переміщених осіб  з інвалідністю», що фінансується Агентством ООН з питань біженців  (УВКБ ООН)

П Р О П О Н У Є

  1. Допомогу у пошуку, організації та оплаті курсів з професійної підготовки та перепідготовки

Ви обираєте напрямок професійної діяльності, а фахівці НАІУ допоможуть знайти освітній заклад, який буде зручний та доступний для Вас. Проєкт здійснює оплату навчання на короткотривалих курсах (до 5000 грн).

Отримання нових знань сприятиме підвищенню вашої конкурентоздатності на ринку праці, що допоможе подальшому працевлаштуванню на відкритому ринку праці або шляхом відкриття власної справи.

Під час відбору учасників проєкту увага буде звертатись на мотивацію заявників отримати в подальшому працевлаштування або можливість для самозайнятості, зокрема:

  1. заявник повинен надати обґрунтування, чому саме він/вона обрав(ла) цю професійну діяльність (наприклад, чи має вона попит на українському ринку послуг чи товарів та чи буде вона приносити прибуток т.і.);
  1. чи сприятимуть курси за обраною спеціальністю отриманню достатньої кількості знань та навичок, враховуючи обмежений час навчання, для отримання прибутку від подальшого їх застосування.

Кількість учасників, які мають можливість отримати навчання на курсах за фінансової підтримки проєкту обмежена. Бажаючих прохання телефонувати вже сьогодні до офісу НАІУ за контактними телефонами: (044) 279-61-74, 234-01-17 або на мобільний 067-133-99-53. Заявки на участь направляти на електронну адресу Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України: office@naiu.org.uaз приміткою «Конкурс із сприяння професійному розвитку».

Кінцевий прийом заявок – 20 грудня 2016 року.

  1. Допомогу у відкритті власної справи

Проєкт пропонує вам взяти участь у семінарі з відкриття власної справи, що буде проходити в м.Києві з 1 по 3 грудня 2016 року.

Під час семінару ви зможете оволодіти знаннями з наступної тематики:

  • Законодавче регулювання підприємництва. Види та критерії вибору організаційно-правової форми підприємницької діяльності. Порядок реєстрації суб’єктів господарської діяльності.
  • Ліцензування та дозвільна діяльність.
  • Загальні засади оподаткування підприємницької діяльності в Україні. Спрощена система оподаткування. Єдиний податок. Порядок нарахування ЄСВ. Оформлення електронного цифрового підпису. Звітність суб’єктів підприємницької діяльності (СПД) на спрощеній системі оподаткування.
  • Загальна система оподаткування. Податок на доходи фізичних осіб. Військовий збір. Податок на додану вартість. Сплата та адміністрування. Звітність СПД на загальній  системі оподаткування.
  • Поняття та зміст бізнес-планування. Структура бізнес-плану. Резюме. Характеристика підприємницької діяльності. Розрахунок заробітної плати працівникам. Аналіз ринку. Маркетинговий план (збут та реалізація продукції, споживачі, конкуренти, ціноутворення, рекламна діяльність). Фінансовий план. Точка беззбитковості бізнес-проєкту.
  • Воркшоп «Проєктування бізнес-моделі власного бізнесу».

Після  завершення семінару учасники мають можливість взяти участь у  Конкурсі із започаткування професійної діяльності внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю, яким передбачається підтримка індивідуальних проєктів шляхом закупівлі необхідного обладнання, інструментів тощо.

Заявку на участь у семінарі у м. Києві можна зробити заповнивши  онлайн-анкету.

Географія проєкту:Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Тернопільська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька, Житомирська, Київська, Черкаська, Кіровоградська, Чернігівська, Сумська, Полтавська, Миколаївська, Одеська, Херсонська області та м. Київ.

Не втрачайте свій шанс! Зробіть перший крок! Ми допоможемо!

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар