Триває набір учасників на навчальний семінар-тренінг для батьків та опікунів дітей/дорослих з важкими формами інвалідності

Триває набір учасників на навчальний семінар-тренінг для батьків та опікунів дітей/дорослих з важкими формами інвалідності
15 Липня 2019
Друкувати цю новину

Національна Асамблея людей з інвалідністю України (НАІУ) та Громадська організація «Асоціація захисту прав та допомоги  людям з інвалідністю «Відкриті серця» запрошує взяти участь у Всеукраїнському навчальному семінарі-тренінгу для батьків та опікунів дітей/дорослих з важкими формами інвалідності «Активна реабілітація. Роль батьків та опікунів» який відбудеться 05 – 09 серпня 2019 р. у м. Вінниця.

Мета заходу: готувати опікунів та людей з інвалідністю до незалежного проживання у громаді, навчити їх долати труднощі, які пов’язані з ізоляцією їхніх родин, складнощі спілкування, самореалізації та інші соціально-побутові перешкоди, з якими стикається людина з інвалідністю та члени її родини. Отриманий досвід учасники зможуть використати для покращення якості життя людей з інвалідністю на рівні своєї родини та місцевої громади.

До участі у заході запрошено лідерів громадських організацій та неформальних груп батьків, а також активних батьків дітей з різними видами інвалідності з усіх областей України (організатори надають можливість батькам прибути на форум разом із дітьми у разі такої потреби).

Місце проведення: ресторанно-готельний комплекс «Добродій»,  вул. Амосова 7. Всіх учасників зустрічаємо на залізничних та автовокзалах. Час трансферу повідомимо додатково. 

Організатори просять учасників мати з собою спортивний одяг та купальники. Також буде можливість презентувати досвід Ваших організацій, для дітей буде можливість представити свої творчі здібності.

У разі Вашої зацікавленості взяти участь у навчанні, просимо заповнити та направити анкету-заявку не пізніше 15:00 год. 19 липня 2019 року на електронну адресу: fotina_1711@i.ua та office-naiu@ukr.net.

Завантажити анкету (тисни тут).

Особа, яка заповнила анкету-заявку, погоджується з умовами участі у заході та дає згоду на обробку персональних даних.

Кількість учасників даного заходу обмежена, тому організатори залишають за собою право відбору учасників на підставі надісланих анкет.

Про підтвердження участі Вас буде повідомлено.

За додатковою інформацією звертайтесь в м. Вінниця :

  • Демко Світлана Василівна – представник НАІУ у Вінницькій області – (096) 413-22-27, тел. (0432) 509 -139, тел/факс 509 -145, fotina_1711@i.ua
  • Головко Наталя Олександрівна (щодо організації заходу) – (097) 230-20-01;
  • Іващенко Світлана Іванівна (щодо зустрічі та поселення учасників) – (098) 225-62-53;
  • в м. Київ – Секретаріат НАІУ, Фадєєв Олександр Григорович (044) 279-61-82;

(097) 984-74-62 та Гриб Олена Вікторівна (044) 279-61-82,  office-naiu@ukr.net

Організатори забезпечують зустріч учасників, поселення в готелі, харчування, компенсують вартість проїзних квитків, за умови ОБОВ’ЯЗКОВОЇ наявності оригіналів та копій проїзних документів та документів, що посвідчують особу (для обох учасників), відповідно до норм визначених законодавством, а саме:

  • оригіналів проїзних документів,
  • копії паспорту (1, 2, 10, 11 стор.),
  • копії ідентифікаційного коду,
  • копії пенсійного посвідчення або довідки МСЕК (для людей з інвалідністю)
  • для дітей обов’язково копії свідоцтва про народження або паспорту та ідентифікаційний код.

УВАГА! Нагадуємо, що НАІУ проводить оплату послуг з проживання, харчування та відшкодовує вартість проїзду учасників відповідно до Інструкції про службові відрядження, а саме:

Витрати на проїзд (у тому числі бронювання транспортних квитків) до місця відрядження (проведення заходу) і назад відшкодовуються в розмірі вартості проїзду залізничним, водним і автомобільним транспортом загального користування (крім таксі).

До проїзного квитка/вартості проїзду не може вноситись/входити «оплата чаю/кави».

У разі користування послугами фізичної особи-підприємця (маршрутне таксі), необхідно надати копію документа, що підтверджує її державну реєстрацію відповідно до закону як суб’єкта підприємницької діяльності, а також копію свідоцтва про сплату єдиного податку.

Звертаємо увагу на те, що дати прибуття та вибуття на квитках мають співпадати з датами проведення заходу.

З метою підтвердження правомірності надання пільги щодо сплати туристичного збору необхідно мати копії документів, що підтверджують належність особи до пільгової категорії (особи, які прибули у відрядження – копія наказу про відрядження, особи з інвалідністю, діти з інвалідністю та особи, що супроводжують осіб з інвалідністю I групи або дітей з інвалідністю (не більше одного супроводжуючого) – копія пенсійного посвідчення; ветерани війни; учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – копія посвідчення.

В разі відсутності вищезазначеного, особа самостійно сплачує туристичний збір.

  Категорія: