Раннє втручання крокує Одещиною

Раннє втручання крокує Одещиною
15 Квітня 2019
Друкувати цю новину

11 квітня 2019 р. у м. Овідіопіль Одеської області, відбулась робоча зустріч «Ділимось досвідом співпраці», організована та проведена ГО «Особливі діти» спільно з ГО «Здорове суспільство» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу (ЄС).

Під час ознайомлення з тим, як відбувається розвиток послуги раннього втручання (РВ) в Одеському регіоні, а також обговорення того, яким чином можна вплинути на цей процес всі учасники заходу погодилися, що головне – це залучення батьків! «Так, вже є команда раннього втручання, також є і перші сім’ї, з якими працюють фахівці», – ділиться враженнями після робочої зустрічі одна з співорганізаторів робочої зустрічі, голова ГО «Особливі діти» Ірина Шульга. – «Але ж всі  ми зрозуміли, що головна ціль – це співпраця з батьками та фахівцями. А також інформаційна компанія. Гадаю, надалі, фахівці будуть прислухатися к батькам і поважати їх думку. Учасники заходу були на екскурсії майбутнім центром реабілітації, в якому заплановано і відділення раннього втручання. Щира подяка управлінню соціального захисту Овідіопольської РДА за теплий прийом. Сподіваюсь, що наступного разу батьки будуть активніше».

В робочій зустрічі взяли участь 17 осіб, серед яких – працівники адміністрації, фахівці, працівники соціальної сфери, керівник відділу освіти, лікарі, а також фахівці з району.

Захід проводився в рамках грантового проєкту «Партнерство. Фахівці-батьки-влада», що впроваджується ГО «Особливі діти», в межах та як невід’ємна частина спільної Програми HealthProm (Великобританія), ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю (НАІУ) і БФ «Інститут раннього втручання» (БФ ІРВ) «Батьки за раннє втручання в Україні».

  Категорія: