Привітання від НАІУ Президенту Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», заслуженому діячу науки і техніки, доктору технічних наук, професору Петру Таланчуку з нагоди його Дня народження!

Привітання від НАІУ Президенту Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна»,  заслуженому діячу науки і техніки, доктору технічних наук, професору Петру Таланчуку з нагоди його Дня народження!
1 Липня 2016
Друкувати цю новину

Привітання від НАІУ Президенту Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», заслуженому діячу науки і техніки, доктору технічних наук, професору Петру Таланчуку з нагоди його Дня народження!Шановний Петре Михайловичу! 

Прийміть сердечні вітання і найкращі побажання від великого загалу Всеукраїнського громадського об’єднання «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» з нагоди Дня народження!

НАІУ впродовж багатьох років плідно співпрацює з Відкритим міжнародним університетом розвитку людини «Україна» задля забезпечення якісних освітніх послуг для осіб з інвалідністю. Тисячі випускників університету, в т.ч. з інвалідністю, успішно працюють на підприємствах, в установах та організаціях різних форм власності.

Створений Вами університет сьогодні – це вищий навчальний заклад, де створюється сучасна матеріально-технічна база, аналогу якій немає в Україні. Єдиний у державі навчальний заклад, який з моменту заснування визнав своєю основною місією запровадження інтегрованої, а згодом інклюзивної освіти для студентів з інвалідністю. Перший ВНЗ у країні, який втілив у життя уявлення про «безбар‘єрне середовище» та універсальний дизайн.

Шановний Петре Михайловичу, Вам доля подарувала активне, багате і цікаве життя. Притаманний Вам талант організатора, помножений на велике бажання робити людям добро, став запорукою Вашого успіху.

Бажаємо Вам щастя і здоров’я, сімейної злагоди і достатку, родинного затишку і любові Ваших рідних, близьких та друзів!

Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.

Голова НАІУ,
Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич

  Категорія: