Увага членам та партнерам НАІУ. Просимо розглянути зміни до Закону України “Про освіту” та надати свої пропозиції чи зауваження

17 Вересня 2015 Друкувати цю новину

Увага-представників-НАІУДо Секретаріату Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України (НАІУ) від Комітету Верховної Ради України з питань освіти і науки на опрацювання надійшли Проєкт Закону України «Про внесення змін до Закону України “Про освіту” щодо особливостей доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг» (реєстр. № 251а від 23.06.2015р.) та Проєкт Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про освіту» щодо гарантування безоплатності та якості освіти» (реєстр. №251а-1 від 07.07.2015р.).

Просимо, у разі зацікавленості, до 15:00 21.09.2015 р. розглянути зазначений проєкт та надати свої пропозиції чи зауваження на електронну адресу НАІУ office@naiu.org.ua .

Дякуємо за співпрацю.

Додаток:

1. Проєкт Закону України «Про внесення змін до Закону України “Про освіту” щодо особливостей доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг»;

2. Проєкт Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про освіту» щодо гарантування безоплатності та якості освіти».

З повагою

Генеральний Секретар В. Назаренко

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.