1 березня 2017 року. Програма «Батьки за раннє втручання в Україні» в Одесі.

22 Лютого 2017 Друкувати цю новину

1 березня 2017 року в Одесі відбудеться ініціативна зустріч Одеської регіональної платформи Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні».

Захід організовано в рамках проєкту ЄС «Збільшення здібностей громадських організацій, керованих батьками, підтримувати забезпечення реформ, спрямованих на права і потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні». Проєкт запроваджують Міжнародна громадська організація HealthProm (Лондон), Національна Асамблея людей з інвалідністю України (НАІУ) та Благодійний фонд «Інститут раннього втручання» (Харків) як частину програми «Батьки за раннє втручання в Україні».

Раннє втручання є всесвітньо визнаним підходом, який продемонстрував свою ефективність і економічність, яка максимізує шанси дітей на реалізацію власного потенціалу. Це є важливим фактором в запобіганні відмов від дітей / розміщення їх в інтернатних установах і знижує ймовірність низьких довгострокових результатів для дітей та їх сімей. РВ включає в себе здійснення заходів у той час, коли побоювання з приводу розвитку та/або інвалідності дитини з’являється вперше, в віці, коли мозок дитини все ще розвивається. Це соціальна модель, яка враховує потреби як дитини, так і батьків, спрямована на зміцнення потенціалу сім'ї, а також орієнтована на співпрацю та партнерство з батьками, і, таким чином, відхід від застарілої і вузької медичної моделі, яка не включає батьків дитини, а також зв'язок з надавачами соціальних та освітніх послуг, широкими колами  громадськості.

Запрошуємо журналістів взяти участь:

Що?      Ініціативна зустріч Одеської регіональної платформи Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні»

Коли?   1 березня  2017 р., 10:00

Де?       Impact HUB, вул. Грецька, 1-а, Одеса

Учасники:

  • Олена Скрипко – координатор Програми «Батьки за раннє втручання в Україні»,
  • Олена Коваленко – спеціаліст  напряму «Комунікації з раннього втручання» Програми,
  • Наталія Сергієнко – спеціаліст напряму «Комунікації з раннього втручання» Програми, мати дитини з особливими потребами,
  • Оксана Кривоногова - кандидат психологічних наук, керівник центру раннього втручання.

До участі запрошені співробітники представництва Європейського Союзу в Україні. Також запланована участь в заході представників керівництва Одеської облдержадміністрації та департаменту охорони здоров'я та соціальної політики Одеської міськради.

Контакти для бажаючих взяти участь у заході: т. 0984085450 Вікторія Пірогова

Контакти для ЗМІ: т. 050328578 Олег Трачук e-mail: rvu.parents@gmail.com.

Довідкова інформація:

Захід пройде у рамках Всеукраїнського форуму «Батьки за раннє втручання в Україні». Цю платформу створено як основу для участі недержавних організацій у формуванні державної політики раннього втручання в Україні.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.