Проєкт наказу «Про затвердження форми і Порядку складання Податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій»

17 Січня 2014 Друкувати цю новину

Доводимо до Вашого відома, що на сайті Міністерства доходів та зборів України оприлюднено інформацію про проєкт наказу «Про затвердження форми і Порядку складання Податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій» та аналіз впливу цього регуляторного акта (адреса: http://minrd.gov.ua/diyalnist-/regulyatorna-politika-/regulyatorna-politika/2013-rik/126639.html).

Проєкт наказу розроблено відповідно до положень Податкового кодексу України (далі – Кодекс) з урахуванням внесених змін. Зокрема, Законом України від 24 квітня 2012 року № 4834 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення деяких податкових норм» передбачено вдосконалення ряду положень розділу ІІІ «Податок на прибуток підприємств» Кодексу з метою єдиного підходу щодо порядку застосування його норм. Також у проєкті враховано положення Закону України від 04 липня 2013 року № 404 «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку з проведенням адміністративної реформи».

Проєктом наказу врегульовано питання садівничих та гаражних кооперативів (товариств) шляхом приведення у відповідність форми Податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій до положень Кодексу, яким встановлено єдиний підхід в оподаткуванні таких товариств, а також їх виділено в окрему групу неприбуткових установ та організацій з визначенням переліку доходів, які звільняються від оподаткування податком на прибуток у разі отримання такими установами.

Просимо, у разі зацікавленості, ознайомитися з проєктом наказу та надати свої пропозиції та зауваження Секретаріату Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України до 24 січня 2014 року (контактна особа Генеральний секретар НАІУ Назаренко Вікторія Миколаївна 044-279-61-82).

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.