Продовжуємо говорити про раннє втручання

Продовжуємо говорити про раннє втручання
1 Червня 2018
Друкувати цю новину

30 травня фахівці та батьки дітей з інвалідністю та з особливостями розвитку зі Сколе та Сколівського району (Львівська область) дізналися більше про раннє втручання. В рамках реалізації проєкту «Навчальні семінари для фахівців (сімейний лікар, інтерн, психолог, корекційний педагог, соціальний працівник) та батьків про філософію, зміст та практику раннього втручання» зустріч відбулася в приміщенні Сколівської РДА.

Захід організовано ГО «Розправлені крила», БУ НРЦ «Джерело» та ЗУГО «Безмежний діалог» в рамках реалізації проєкту «Навчальні семінари для фахівців (сімейний лікар, інтерн, психолог, корекційний педагог, соціальний працівник) та батьків про філософію, зміст та практику раннього втручання», який впроваджується за фінансування Європейського Союзу (ЄС) в рамках ініціативи «Ефективні партнерства з впровадження раннього втручання в Україні. Ініціативи з підвищення спроможностей батьківських НДО», що реалізується Громадською спілкою «Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України», Благодійним фондом «Інститут раннього втручання» і HealthProm (Великобританія).

Учасниками семінару стали понад 50 осіб – корекційні педагоги, асистенти вчителя, сімейні лікарі та педіатри, працівники управління соціального захисту району, а також батьки.

Лектори семінару – Людмила Аннич, Оксана Винярська, Юлія Пакулова-Троцька та Уляна Ковна розповіли присутнім про різні аспекти раннього втручання, такі як емоційний стан батьків дитини з порушеннями розвитку на різних життєвих етапах, важливість партнерських стосунків батьків і фахівців, засади і механізми надання послуги РВ, а також користь ранньої діагностики порушень слуху і зору.

Окрім укомплектованої папки з роздатковими матеріалами, зацікавлені учасники семінару отримали брошури «Якщо малюк народився з порушеннями розвитку», «Ранній розвиток дитини: закономірності розвитку моторики, мовлення, комунікації, сенсорної та емоційної сфери дитини від народження до 3-х років» та «Якщо у вашої дитини є розлади аутистичного спектра», які були перевидані в межах реалізації проєкту.

Юлія Аронова

  Категорія: