17-19 грудня 2017 року. Про тонкощі законодавства  для успішного ведення бізнесу. В Краматорську відбудеться семінар із соціального підприємництва

17-19 грудня 2017 року. Про тонкощі законодавства  для успішного ведення бізнесу. В Краматорську відбудеться семінар із соціального підприємництва
14 Грудня 2017
Друкувати цю новину

Про тонкощі законодавства  для успішного ведення бізнесу. В Краматорську відбудеться семінар із соціального підприємництва

17-19 грудня 2017 року у м. Краматорськ (Донецька область) в рамках Міжнародного проєкту TEAM «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації, за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України буде проведено Семінар із соціального підприємництва «АЛГОРИТМИ УСПІХУ» приватним підприємцям – про тонкощі законодавства  для успішного ведення бізнесу.

Програмою семінару планується розглянути теми, які будуть цікаві як для новачків у веденні власної справи, так і для досвідчених підприємців.

А саме:

  • Бізнес і підприємець. Ділові якості підприємця. Їх роль в забезпеченні успіху. Розробка індивідуального плану саморозвитку.
  • Законодавче регулювання підприємництва. Види та критерії вибору організаційно-правової форми підприємницької діяльності
  • Ліцензування та дозвільна діяльність. Реєстрація торгової марки, авторського права, отримання патентів та інші особливості регулювання об’єктів інтелектуальної власності.
  • Загальні засади оподаткування підприємницької діяльності в Україні. Вибір оптимальної системи оподаткування та правової форми господарювання. Складання звітності.
  • Бізнес-планування. Аналіз ринку. Маркетинговий, виробничій, організаційний плани.
  • Фінансовий план. Точка беззбиткового бізнес-проєкту.
  • Організація рекламної компанії.
  • Воркшоп «Проєктування бізнес-моделі».

Семінар передбачає використання різних форм проведення навчального процесу: лекційні та презентаційні матеріали, ділові ігри та практичні вправи для закріплення матеріалу.

Місце проведення: м. Краматорськ, вул. Машинобудівників, 32,конференц-зал ДМЦПРІ  

Контакти проєкту: Донецька область, м. Краматорськ, тел.(050) 911-38-34,  email:linelifedooi@ukr.net

  Категорія: