Представники НАІУ увійшли до складу робочих груп з питань архітектури, транспортної та інформаційної політики при КМДА

24 Жовтня 2016
Друкувати цю новину

Представники НАІУ увійшли до складу робочих груп з питань архітектури, транспортної та інформаційної політики при КМДАПри Київській міській державній адміністрації відновлено діяльність міського комітету доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

Новий склад міського комітету затверджено розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30 червня 2016 року № 478 «Про затвердження змін до складу міського комітету доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури».

Чергове засідання вищезазначеного міського комітету в оновленому складі відбулось 18 жовтня 2016 року під головуванням заступника голови Київської міської державної адміністрації М.Ю. Поворозника. На ньому було затверджене Положення про комітет, учасники розподілені по робочим групам. Представники Секретаріату НАІУ увійшли до складу всіх-трьох робочих груп комітету: з питань архітектури, транспортної та інформаційної політики.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар