Представника НАІУ обрано до складу Громадської ради при Мінсоцполитики

24 Квітня 2017 Друкувати цю новину

8 квітня 2017 року в приміщенні Київського міського палацу ветеранів відбулись установчі збори з обрання нового складу Громадської ради при Міністерстві соціальної політики України.

Склад Громадської ради формується на установчих зборах за участі представників інститутів громадянського суспільства шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі Громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства.

Громадська рада при Міністерстві соціальної політики України - це постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган. Мета - забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики у сферах зайнятості населення та трудової міграції, трудових відносин, соціального захисту населення, надання соціальних послуг, з питань сім’ї та дітей, захисту депортованих за національною ознакою осіб, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, попередження насильства в сім’ї, а також  здійснення громадського контролю за діяльністю Міністерства соціальної політики та налагодження ефективної взаємодії з громадськістю.

Основними завданнями Громадської ради є: створення умов для реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами; здійснення громадського контролю за діяльністю Мінсоцполітики; сприяння врахуванню Мінсоцполітики громадської думки під час формування та реалізації державної соціальної політики; підготовка пропозицій до проєктів нормативно-правових актів з питань забезпечення прав, свобод і законних інтересів громадян, розробником яких є Мінсоцполітики.

До складу Громадської ради обрано 35 представників  громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації, органів самоорганізації населення та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України.

Від Національної Асамблеї людей з інвалідністю до складу Громадської Ради увійшла Генеральний секретар Вікторія Назаренко.

Склад затверджено Наказом Мінсоцполітики від 21.04.17 р № 675 "Про затвердження складу Громадської ради при Міністерстві соціальної політики України".

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.