Посилюємо спроможність громадських організацій людей з інвалідністю в процесі підготовки звіту до Комітету ООН з прав людей з інвалідністю

22 Травня 2019 Друкувати цю новину

21-22 травня в м. Києві з метою посилення спроможності громадських організацій людей з інвалідністю в процесі підготовки звіту до Комітету ООН з прав людей з інвалідністю розпочато дводенний тренінг для громадських організацій людей з інвалідністю.

Захід проводиться за підтримки проєкту ПРООН "Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні", що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Захід відкрили Голова Моніторингової місії ООН в Україні Фіона Фрейзер, голова Національної Асамблеї людей з інвалідністю України Валерій Сушкевич, Радник з демократичного врядування, ПРООН в Україні Маркус Бранд.

По завершенню тренінгу будуть напрацьовані питання для Комітету ООН з прав людей з інвалідністю та розроблені подальші кроки дій по підготовці альтернативного звіту.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.