Підприємства ГОІ: аналізуємо ринок та оцінюємо свою конкурентоспроможність

16 Жовтня 2020 Друкувати цю новину

З 2 по 13 жовтня 2020 року  в рамках проекту «Підприємства людей з інвалідністю: від викликів бізнесу до рішення. Створення мережі соціальних підприємств осіб з інвалідністю в Україні», що реалізується Національною Асамблеєю людей з інвалідністю за підтримки організацій  Aktion Mensch та Міжнародного освітнього центру м. Дортмунд, Німеччина відбулися чотири вебінари  на тему «Маркетинг для малого та середнього бізнесу».

Це були зустрічі насичені теорією та практикою спілкування, незважаючи на те, що проходили вони в он-лайн форматі.

Учасники навчилися аналізувати ринок та оцінювати конкурентоспроможність  товарів (послуг), що  випускаються  підприємствами ГОІ, визначати стан конкурентів та розбиратися в складових ефективного маркетингу.

Самим жвавим та дискусійним була остання зустріч, де обговорювали реальні продукти та послуги, що випускають або надають  підприємства та визначали ціннісну пропозицію. «Ми вдячні спікеру за можливість презентувати на загал продукт нашого підприємства та отримати його експертну оцінку. Під час обговорення учасників вебінару нашого продукту ми отримали дієві поради та актуальні підказки щодо  презентації нашого продукту на ринку продажів» - зазначили учасники від Асоціації «Відкриті серця».

Щиро дякуємо тренеру Наталії Орябінській за персональний підхід до кожного учасника тренінгу, а також за допомогу у визначенні та формулюванні ціннісних пропозицій для послуг, які незвичні для звичайного бізнесу, але дуже необхідні для родин, що мають дітей з інвалідністю.

Також щиро дякуємо нашим партнерам: Асоціації підприємців та працюючих осіб з інвалідністю  України,  Українському товариству глухих та Українському товариству сліпих.

          Секретаріат НАІУ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.