Переходимо до нової стратегії

30 Липня 2013 Друкувати цю новину

учасники чергового спільного виїзного засідання правління фонду ЗІР, Волинської обласної організації УТОС та представників ГУД

На фото учасники чергового спільного виїзного засідання правління фонду «ЗІР», Волинської обласної організації УТОС та представників «ГУД».

Воно відбулося 18 липня у Залі засідань Виконавчого комітету Нововолинської міської ради. Прибулих привітав заступник міського голови з соціальних питань Савік Едуард Анатолійович, так як мер перебуває у відпустці.

Розглядалися актуальні питання Порядку денного:

  1. Звіт правління Нововолинської ТПО про свою роботу і стан співпраці з місцевими органами влади щодо соціального захисту людей з інвалідністю у відповідності із Законодавством України та Конвенції ООН «Про права осіб з інвалідністю» (доповідачі - Никитюк А.П., представники владних структур)
  2. Безперешкодний доступ людей з інвалідністю до архітектурних споруд різного призначення, транспортної інфраструктури та інформація про державні стандарти доступності для незрячих (доповідачі – Богдан Мойса, Людмила Фурсова)

Після доповіді голови правління, А.П. Никитюк, звітувалися: начальник Управління праці міста Нововолинськ, Волчанюк Наталія Борисівна, головний спеціаліст Володимир-Волинського управління праці, Лавринюк Олена Григорівна, головний спеціаліст Володимир-Волинського районного управління праці, Мартинюк Світлана Іванівна та завідувач відділу побутової адаптації Територіального центру міста Нововолинськ, Дайнека Наталія Олексіївна.

По другому питанню подали інформацію представники «ГУД» Богдан Мойса та Людмила Фурсова. Вони проінформували присутніх про результати моніторингу стану доступності до об'єктів різного призначення у ряду районів Волині, в якому молоді люди брали активну участь.

В обговоренні обох питань порядку денного брали участь: голови ТПО – Коротчук Г.О., м.Горохів; Шепшелей С.О., К.-Каширськ; Горайчук А.А., смт. Маневичі; голова ради активу ВОО УТОС, Осійчук С.Ф.. Всього виступило 14 осіб.

Підсумки обговорення зробив представник НАІУ по Волинській області, голова фонду «ЗІР», Симончук Ю.П.. Було наголошено, що завершується період «пандусоманії», «...переходимо до стратегії конструювання...».

Оксана Страдомська

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.