Он-лайн школа для батьків продовжує свою роботу

Он-лайн школа для батьків продовжує свою роботу
30 Червня 2020
Друкувати цю новину

Сьогодні, 30 червня, на платформі Zoom, розпочався вебінар «Встановлення інвалідності та складання Індивідуальної програми реабілітації. Правові аспекти та позитивні практики», який організований Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України.

Учасники вебінару дізнаються про правові аспекти встановлення інвалідності; структуру та повноваження МСЕК/ЛКК, групи та підгрупи інвалідності. А також питання складання Індивідуальної програми реабілітації та порядок забезпечення технічними засобами реабілітації та пересування.

Серія он-лайн навчань розроблена для того, щоб представники «батьківських» ГО мали можливість підвищити рівень своїх знань необхідних для того, щоб відігравати ключову роль у просуванні та захисті прав своїх дітей, впровадженні реформ, які дозволять дітям з інвалідністю та особливостями розвитку отримати «кращий старт» в житті та належні послуги необхідні для їх розвитку та повноцінного життя.

Он-лайн школа організована в рамках реалізації проєкту Національної Асамблеї людей з інвалідністю України «Лобіювання та адвокаційна діяльність українських НУО у реформуванні системи догляду за дітьми з інвалідністю» за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні та Фундації SOFT Tulip (Голландія).

 

  Категорія: